Новак
5pcs/set 16mm Indexable Тешко Легура Вртење алатки, Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки со Дрвени Случај

5pcs/set 16mm Indexable Тешко Легура Вртење алатки, Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки со Дрвени Случај

Достапност: Залиха
DEN 3040.00
DEN 3199.68


5pcs/set 16mm Indexable Тешко Легура Вртење алатки, Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки со Дрвени Случај

Параметрите на стоката

Тврдост:
-
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
-
Број На Модел На:
16mm
Име:
Вртење Алатка
Количина:
5PCS/set
оригиналниот:
Кина
во парк:
Yes

Подобро ви се допаѓа

MZG 10ММ 12 MM 16 MM S10 KSVJBL11 CNC Вртење Завртка Тип Стегање Заклучен Струг Машина Бар Дупка Обработка на Внатрешн

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Производство InfromationКАРАКТЕРИСТИКИАлатка Носителот Стегање СистемОдберете Карбид Алатка Носителот Мо

прашува : C ar bide сечилото слика е референца,актуелната цена не содржи сечилото

Бесплатен превозот! Висок квалитет MRMN400M NC3020 / MRMN400M NC3030 / MRMN400M PC9030 cnc карбид glooving внесува во Кина

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Countermeasures : ве Молиме да користите безбедност објект, како што се безбедноста очила и заштитни ракавициРа

Precariousness : Злоупотреба или несоодветни работни услови може да предизвика алатка кршење или дисперзија н

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Ако не го најдете вистинскиот, во нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас

Претпазливост за користење на алатка за сечење 1.MZG Вртење Алатка ПараметарMZG CNC Алатката Insert Материјал В

MZG 20mm 25мм DWLNR2020 K08 ЦПУ Струг Обработка Машина Надворешни Карбид Вртење Алатка Носителот Здодевни Бар Мет

Производство InfromationКАРАКТЕРИСТИКИАлатка Носителот Стегање СистемОдберете Карбид Алатка Носителот Мо

DCMT 11 T304 HM YBC152 (10 инсерти / кутија) ZCC.КТ Зацементира Карбид Алатка за Сечење Вртење Внесува Употреба : Прет

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Scroll