Новак
1PC КОРИСТИ AB 1336S-MCB-SPI / 74100-071-51

1PC КОРИСТИ AB 1336S-MCB-SPI / 74100-071-51

Достапност: Залиха
DEN 32400.00

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Плаќања :
1. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Повратни Информации Политика :
1. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!.
Превозот :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.
Политика На Враќање :
1. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1...

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Scroll