Новак
100Pcs 5050 6Led Бела 31mm 36mm 39mm Автомобил Led C5w DC 12V Внатрешни работи Festoon Купола Светло за Читање светлина табличка Крушка Светилка

100Pcs 5050 6Led Бела 31mm 36mm 39mm Автомобил Led C5w DC 12V Внатрешни работи Festoon Купола Светло за Читање светлина табличка

Достапност: Залиха
DEN 1363.00
DEN 1531.20


Производ Функција
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да стигне до вас. Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers. Големо Намалување во, Топлина;
10.работна температура : -40 ° C - 55 ° C
8. Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "".Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики. Висока способност на шок отпорни; Посветла светлина; Ниска температура. За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво. Ве молиме да обрнете за вашата нарачка Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа), Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш. Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува. Висок Интензитет;
8.
Пакетот Вклучува : 100 Pcs 5050 6smd 31 MM, 36 MM, 39 MM Автомобил Led Q&А, Како да се најде Hviero продавница? 1. Вграден-во Тековната Ограничување Отпорници;
4.Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги . Долг живот. Три Години Светилка Гаранција. Дизајниран да работи во негативна копнени возила;
6. Еко-Етикета, Голема Моќ Заштеди;
9.Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.Зрак агол : 175 °
големина : 31mm 36mm 39mm 6smd 5050 (ве молиме забелешка ако ви треба други големина, инаку ќе ја испрати 31mm, благодарение)
Внимание : ве Молиме мерка вашиот стар сијалица за да бидете сигурни дека нашата светилки ќе одговара твое ви Благодариме. Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
31mm Бела, 36mm Бела, Бела 39mm
Wattage:
1W
Име На Модел:
5050 6Led Бела
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
HVIERO
Lumens:
2800lm
Објектот Тежина:
180g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
боја:
Бела
Led количина:
6 led
Специјални Функции:
Читање светлина табличка светлина багажниот светлина
Socket1:
DE3175 DE3021 DE3022 DE3023 DE3423 3021 3022 3175 6428 6430 6461 7065
Wattage:
1w
Напон:
12v
Автомобил Производител:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Тип Socket:
Двоен Врв
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Подобро ви се допаѓа

100% сосема нов и висок квалитет LED Стил : T10Висок луминозноста.Долготрајни работни животи, 30,00050,000 часот.Ни

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

4pcs 12 V 2835 9 SMD LED Бела Сина Жолто Црвено 1156 BA15 S 1157 BAY15 D Led Сијалица Пак Светлина Опашка Светилки Strobe и Постој

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

2 парчиња 12 V 1156 BA15 S P21 W 3528 SMD 44 LED CanbГрешка Авто Автомобил Опашка се Претвори Сигнал Кочница Светлина Обра

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006РСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000

SKTOO За Chrysler 300 C предниот браник агол светилка рефлектор рефлексивни лиценцирање предниот браник се прет

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Карактеристики : Материјал : Транспарентна Силикони Сијалица тип : 1157 BAY15 D LED Type : КОЧАН LED Кол : 8 Компјутер

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 002СпецификацијаG18 15 SMD 2835BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја2700

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

Така, на лоши временски услови дена, дури и светлината на денот е светол доволно , ефектот на отворањето

61 kg Стандардна Пратка : Кина Пост / e Packet ( Цел цена HK Пост / e Packet ( Цел цена >=20 USD).6200pcs 39mm 12 V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Т

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.Сите нарачки ќе биде Предаден во рок

Scroll