Новак
1PC КОРИСТИ 1336F-MCB-SP1L AB1336 инверторот одбор

1PC КОРИСТИ 1336F-MCB-SP1L AB1336 инверторот одбор

Достапност: Залиха
DEN 78000.00


Повратни Информации Политика :
1.
Превозот :
1. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Политика На Враќање :
1. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
Плаќања :
1. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1...

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на

ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако ст

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Scroll