Новак
20PCS RJ45 8P8C конектор Метал заштитените Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок РАМЕН КАБЕЛ ЦВРСТА ЖИЦА ( 5-554720-5 )БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

20PCS RJ45 8P8C конектор Метал заштитените Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок РАМЕН КАБЕЛ ЦВРСТА ЖИЦА ( 5-554720-5 )БЕСПЛАТЕН

Достапност: Залиха
DEN 182.00
DEN 191.52

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор.. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница.
Ако ви требаат повеќе квантитет, или било што друго од Кина , ве Молиме контактирајте ме слободно. Јас ќе ви даде добра цена!
Напомена : ве Молиме да знаат дека, Кина обичните мали пакети не може да се следи!
- Уживајте во вашата шопинг
20 PCS RJ45 8 P8 C конектор Метал заштитените Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок РАМЕН КАБЕЛ ЦВРСТА ЖИЦА ( 5-554720-5 )БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Гаранција - 90days гаранција . Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Следење на веб-страница : www.17tack.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
RJ45-8p8c

Подобро ви се допаѓа

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1...

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1...

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

iphone eeprom поправка на машина за i Phone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстраниБиле т

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 M DC моќност џек со завртка полнење конектор за

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll