Новак
Жените Бурлеска Костим Браун Гроздобер Steampunk Корсет Челик Boned Corselet Underbust Секси Espartilhos E Corpetes Став Modelar

Жените Бурлеска Костим Браун Гроздобер Steampunk Корсет Челик Boned Corselet Underbust Секси Espartilhos E Corpetes Став Modelar

Достапност: Залиха
DEN 2358.72


Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
2083
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер+Spandex
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет тип:
половината корсет
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Пред Метален Прстен Тока Затворање
Боја на располагање:
Браун
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување/ Половината Обука /Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Подобро ви се допаѓа

Steampunk корсет bustier со флорални вез, underbust, челик boned, кожа исечените, пред челик прстен тока затворање, од ст

Пополнете ги купите пакет количество 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн Ви благодариме!Перење совет

Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно ние ги испратите вашите пакет адреса е што да

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обе

Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

Пластични КоскиБрој на Bonings : 10Пред Кука и Затворање на ОчитеЛанче Назад со 9 grommetsЛента АлкохолPleated ТримБ

Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата пред

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 10 grommetsЛента ЧипкаPleated ТримНе Suspe

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

9 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскиСтрана Патент ЗатворањеShose Lace до назад За CinchingВграденво Со При

Corzzet Nightwear Секси Корсет и Bustier со чаша Girdle со Црвен Сатен&Чипка Ремени Појас Дише долна Облека S2 XLОписи : 100

20 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскаБрој на Bonings : 24Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад со 11 grommetsСо

Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот.

Scroll