Новак
1PC КОРИСТИ AB МАЧКА 1201-HA2 / CAT1201-HA2

1PC КОРИСТИ AB МАЧКА 1201-HA2 / CAT1201-HA2

Достапност: Залиха
DEN 4512.00

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!.
Превозот :
1.
Политика На Враќање :
1. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.
Плаќања :
1. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни Информации Политика :
1. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1...

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте с

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Scroll