Новак
50pcs по многу светло розова срцето suspender клипови трговија на големо и продажба pacifier клипови метал

50pcs по многу светло розова срцето suspender клипови трговија на големо и продажба pacifier клипови метал

Достапност: Залиха
DEN 1200.00


Детали За Производот
Боја : Светло розова
Лента големина : 25mm
Начини на плаќање :
1.На aliespress продавница,само alipay рок.
2.Други начини на плаќање прифатени,можете да нè контактирате за повеќе.
3.Т/Т.
Бесплатен Превозот :
1.Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг ПОСТ воздух mail со 3-5 дена по приемот на плаќање.
2.Пратката нормално зема во рок од 15-20 дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена , ако не може да се добие во рок од 20 дена бидејќи ние брод надвор , ве молиме ни e-mail.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
4.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
24x36mm
Употреба:
Панталони
Метал Тип:
Железо
Обликот:
U-Форма
Тип На Производ:
Suspender клип
Производ Материјал:
Железо
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Светло Розова
Лента Големина На:
25mm(6 големини на располагање)
Топ Плоча широк:
24mm
Должина:
36mm
Тежина:
6.8 g
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за вре

Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да з

добредојдовте на нашата продавница 20mm лента Mam Бебе Кукла Клипови pacifier клипови , Пластични pacifier клип , бе

добредојдовте на нашата продавница Јасно Храна одделение BPA free Силикони Pacifier прстен За Pacifier Soother / Атаро

Детали За ПроизводотБоја : Темно зеленаЛента големина : 25mm (6 големини на располагање)Начини на плаќање :

Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест...

Детали За ПроизводотНачини на плаќање : 1.На aliespress продавница,само alipay рок.2.Други начини на плаќање приф

Детали За ПроизводотБоја : ПортокаловаЛента големина : 25mmВисок квалитет pacifier клипови suspender клипови.Начи

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Дрво + Железо *Големина : Години : 4.4 cm x3cmДупка големина : 7.5 mm x3.5mm Дебелина : 1

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Дрво + Железо *Големина : Години : 4.4 cm x3cmДупка големина : 7.5 mm x3.5mm Дебелина : 1

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Дрво + Железо *Големина : Години : 4.4 cm x3cmДупка големина : 7.5 mm x3.5mm Дебелина : 1

Детали За ПроизводотНачини на плаќање : 1.На aliespress продавница,само alipay рок.2.Други начини на плаќање приф

Карактеристики : Маица останува со засилен заклучување стеги 3 токи дизајн, ефикасно го задржува вашата

Детали За ПроизводотБоја : КафенаЛента големина : 25mm (6 големини на располагање)Начини на плаќање : 1.На alie

Опис на производотматеријал високо квалитетни пластични +металголемина 5.6*1.2*1.8 CMГолем избор pin, особено

Детали За Производот : Начини на плаќање : 1.На aliespress продавница,само alipay рок.2.Други начини на плаќање при

Детали За ПроизводотБоја : МорнарицаЛента големина : 25mm (6 големини на располагање)Начини на плаќање : 1.Н

Опис : во Врска со 10pcs pacifier suspender клипови Секој има пластични вметнете за заштита на ткаенина што е прикач

Детали За ПроизводотБоја : НикелЛента големина : 25mmВисок квалитет pacifier клипови, suspender клипови.Начини на

0393 инченБоја : Кога ќе кликнете на "Мешани одберете дизајни",ве молам да ми испрати која модели сакате,ве

Карактеристики : Материјал : пластични Пакет : ПЕТ транспарентен резервоар Големина (L W) : Мали клип прибл

добредојдовте на нашата продавница 25mm лента Mam Бебе Кукла Клипови pacifier клипови , Пластични pacifier клип , бе

Scroll