Новак
CC Мали Убаво Обрачот Обетки за Жените ААА CZ Боја Зелен Камен Гроздобер Накит Earring За Партија Булчински Свадба Aretes E048

CC Мали Убаво Обрачот Обетки за Жените ААА CZ Боја Зелен Камен Гроздобер Накит Earring За Партија Булчински Свадба Aretes E048

Достапност: Залиха
DEN 135.00
DEN 225.60

Можете да проверите во слики. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Q2 : Ќе вашиот накит претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ?? A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 35-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $7) 45-90 работни дена Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $7) 25-60 работни дена DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето.
CC Мали Убаво Обрачот Обетки за Жените ААА CZ Боја Зелен Камен Гроздобер Накит Earring За Партија Булчински Свадба Aretes E048
Зелена Бело Злато Позлатен Обрачот Обетки ААА CZ Гроздобер Обетки Boucle d'Oreille Femme Sapphire Накит Pendientes Aros MSE048
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигнат. Ако сакате да се изјасни како вистинската вредност или други ве молам оставете порака. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена.

Параметрите на стоката

Метална боја:
Титаниум Позлатен
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CC-MSE048
Бренд Име:
CC&BYX
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
како Слика
is_customized:
Yes
Повод:
Партија, свадба, причинска,канцеларија, шопинг
Стил:
мали обетки обрачот
обетки за жени:
Boucle d'oreille femme
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме!1.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на па

1 Pair Мали Обрачот Обетки 24 K Злато Кубни Циркони Круг Обрачот Обетки Исполнет Јасно Женска Обетки Хирурш

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен ил

Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја

LWONG Нов Дизајн Злато Сребрена Боја Јазол Обрачот Обетки за Жените Класичен Круг Круг Обетки Мали Обрачо

Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ Специјализираат во б

Материјал : цинк легура,имитација бисер,кристал,злато позлатенБоја : како на сликатаПакет : 1piece / opp вреќа

Сјајна Мали Обрачот Обетки 925 Sterling Silver v 3 Слој Platinum Позлатен Топла Продажба Јамка Обетки Уво Коска Обетк

JA0021616Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумски + кристалБоја : злато се зголеми, како што покажу

Комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе важно и ефикасна отколку да остават негативен фидб

Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата на

Scroll