Новак
2 парчиња природни пурпурна аметист кварцен кристал пирамида точка лекување како подарок

2 парчиња природни пурпурна аметист кварцен кристал пирамида точка лекување како подарок

Достапност: Залиха
DEN 1435.20


Cr ystal Објект
Име
виолетова аметист кварцен кристал пирамида
Материјал
природни пурпурна аметист кварцен КРИСТАЛ
Тежина
150-180g
Должина
30-40mm
Ширина
30-40mm
Hight
40-45mm
Превозот Надомест
Море(2 Месеци)
$11.00
Воздух(12 Дена)
$22.00
Превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот
(Ако сакате да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молам ни е-мејл)
комбинираат превозот цената се пресметува како :
секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Параметрите на стоката

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
000
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња

Подобро ви се допаѓа

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понуд

Свадба корист подароци и рекламирање материјали за гостиљубов тема цинк легура двојно срцето вино затк

Функција : 100% Нов и Висок Квалитет! Прекрасни whimsical тема ознаки Убава морска ѕвезда ознаки, можете да го п

Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Бесплатен превозот 100sets / многу свадба услуга "Значи да Пчела" Керамички Мед Тенџере со Дрвени Мечка1 lot = 1

4 Cr ystal ОбјектИмеfluorite кварцен кристал пирамидаМатеријалприродни fluorite КРИСТАЛНОТежина150180gДолжина5046mmШи

ДИМЕНЗИИ : должина : 9.7 см , со Лажица во садот големина : 2.0 cm *2.3 см3 боја да изберете ,злато , сребро, бакарВ

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

Ангел Крстот Дизајн Свадба Ознаката ќе се Сретне Со Tassel И Подарок Кутија Бебе Туш Сувенири студент креа

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

Услови на плаќање.♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.(пред да ред) : 1.Returen&Н

Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјалиБебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80s

Scroll