Новак
10pcs Бела 5050 9smd 9 Smd 36mm 39mm 41mm DC 12V Автомобил Предводена За Купола Светлина Festoon Царинење Светла Вратата Светло за Читање Осветлување

10pcs Бела 5050 9smd 9 Smd 36mm 39mm 41mm DC 12V Автомобил Предводена За Купола Светлина Festoon Царинење Светла Вратата Светло

Достапност: Залиха
DEN 210.00
DEN 256.32


Опис На Производот
Ве молиме кажете ни која lengh ќе побарате !!!!
Автомобил led festoon светлина, c5w 5050 SDM 9 SMD
Светилка големина : 36mm (36mm, 39mm, 41mm) pls ја напушти messag да ни каже големината ако треба и други големини, или ние ќе ги испрати 36mm
SMD тип : 50050 SMD
SMD количина : 9 SMD
Употреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, светлата за Читање, Подигање на светлата, Лиценца / број плоча светла.Lumens : 126-135 LM
4.Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство. Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика.ЏХ Модел : JHFB-9
2. Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница. За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.Напон : DC12 V
3.
10 Pcs бела 36mm 39mm 41mm 9 SMD LED Festoon Купола Автомобил Сијалица
Производ Функција
1.Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да стигне до вас.
Напон : 12 V
Боја : Бела
36 MM-38 MM Крстот Референца : 3423 3425 6411 46413 6418 6423 6451 6461 6475 6476 6418 6461 DE3021 DE3423 DE3425
39 MM-40 MM Крстот Референца : 560 561 562 563 564 569 578 211 211-2 212 212-2 2122 214-2 2142 6413 6451 6429 DE3425 DE4410 12844
41mm-42 MM Крстот Референца : 211, 211-2, 212, 212-2, 214-2, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE440
Пакет Вклучуваат 10pcs 5050 9smd бела Led (Ако не изберете големина, ние default испрати 36 MM) Q&А, Како да се најде Hviero продавница? 1. Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне? 1. Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува. Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers.Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги . Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашата услуга ве молиме да дадете 5 ѕвезда.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
36MM, 41MM, 39MM
Тип На Објект:
Царинење Светла
Објектот Тежина:
10g
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
HVIERO
Интерфејс Тип:
Festoon-41mm
Lumens:
2600lm
Напон:
12V
Wattage:
3w
Име На Модел:
5050 9smd 9 Smd 36mm 39mm 41mm DC 12V Автомобил Led
боја:
Бела
Led количина:
9 LED
Специјални Функции:
Читање светлина табличка светлина багажниот светлина
Напон:
12v
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Тип Socket:
Двоен Врв
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Подобро ви се допаѓа

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Ако не сте задоволни со купувањето на било к

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за

Така, на лоши временски услови дена, дури и светлината на денот е светол доволно , ефектот на отворањето

100% сосема нов и висок квалитет LED Стил : T10Висок луминозноста.Долготрајни работни животи, 30,00050,000 часот.Ни

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

Сосема нов и висок квалитет на Супер Светло 5 SMD 5050 LED Чип Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг жив

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .25}h5{fontsize : 1e

2 парчиња 12 V 1156 BA15 S P21 W 3528 SMD 44 LED CanbГрешка Авто Автомобил Опашка се Претвори Сигнал Кочница Светлина Обра

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки.Околу 1235 Работни ден

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

Спецификација : Одговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век, до 65,000 часаЗ

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Scroll