Новак
QSHOIC a4 врзивно a4 10pcs/многу канцеларија датотека Папка A4 вметнете папка A4 Поднесување клип лост род транспорт Врзивно Извештај Папка

QSHOIC a4 врзивно a4 10pcs/многу канцеларија датотека Папка A4 вметнете папка A4 Поднесување клип лост род транспорт Врзивно

Достапност: Залиха
DEN 514.00
DEN 619.20

4 mm) 10pcs/многу PP Достав Папка вметнете папка A4 клип лост менгеме род транспорт Врзивно Извештај Папки
Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.4 mm) 10pcs/многу PP Достав Папка вметнете папка A4 клип лост менгеме род транспорт Врзивно Извештај Папки
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Параметрите на стоката

Материјал:
PP
Големина:
310mm*215mm(1inch=25.4mm)
Број На Модел На:
5538
Тип:
Презентација Папка
Обликот:
Други
пластични датотека папка бои:
Пинк/сино/зелено/виолетова/бела
Карактеристики:
1-25 листови можат да бидат спакувани во 1 папка

Подобро ви се допаѓа

Црна 138 линии, нежен како што пора Достоинство и великодушност, погоден за сите видови на користење Папк

Добредојде време на Испорака : Работна недела 17 дена за да испратите парцелиЛогистика Препорачува : 1 Al

100% нов висок квалитетКоличина : 200Боја : ТранспарентнаМатеријал : ППДимензии : 30cm * 24cmДебелина : 0.04 mmПакет

барел Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево

2 парчиња Multilayer Симпатична Пластични Орган Торба Папка Проширување Паричникот A6 Документ Кеси Бизнис П

"Банер Година" Пластични Датотека Документ Папка Организатор Пакет се Вклучени ЕДНА Датотека Папки Мат

Функција : Големина : За 35.5*27.5 cm.Материјал : Платно.Пакетот вклучува : 1 парче

Објектот спецификитеИме : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ За статистика за бизнис A4 класични кожни менаџер документ

барел Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација :

1 BUC Училиште Најлон Meshy Zippered Пенкало, Молив Торба Држачот за Деца Торбичка Црвено СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 BUC !!!

Добредојде време на Испорака : Работна недела 17 дена за да испратите парцелиЛогистика Препорачува : 1...

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија Овие т

12pcs по целМатеријал : ПВЦГолемина : 23cm x 33.5 cm / еезНие ќе испрати мешани 4 боја за секоја целЗа Превозот : В

Детали за производотМатеријал : ХартијаГолемина : 32.5x23cmПакет : 2 парчиња / многуУпотреба : Идеален за пром

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал opp Тежина За : 315g Боја Транспарентен Големина 340mm*240m

Име на производ : Датотека Торба;Погоден за : А3 Хартија за Затворање Стил : Патент Блиску;Материјал : Плас

Scroll