Новак
SNCN Led светилки drl за Volvo S60 2010~2013 Дење Работи Светло за магла светилка маска,автомобил стил додатоци

SNCN Led светилки drl за Volvo S60 2010~2013 Дење Работи Светло за магла светилка маска,автомобил стил додатоци

Достапност: Залиха
DEN 4234.00
DEN 8640.00


Продавачот Ветување
E ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, затоа што тоа е брза, лесна и ефикасна, и ЕМС /DHL/UPS-от е претпочитаат превозот, ако производот е тешка ( повеќе од 500g ). Ние ќе го организира соодветна превозот според вашето барање, Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail. Објектите ќе биде предаден во рок од 3 до 5 дена (се зависи од количината цел). Следење на информации ќе обезбеди што е можно цел е процес за превозот ,и можете да ги пратите на mail статус онлајн. Ние, исто така, ја прифати капка пратката, ние можеме да брод на предмети директно до кое било место во вашето барање .Со ставање на понуда, вие се согласија да ги разгледа и да ги прифати овие услови.
ЛЕСНО УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Ако не беа задоволни со item(s).Ние прифаќаме враќа за замена или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на item(s). Предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, по што доби објект се врати, ќе добиете вашите пари. Купувачот е одговорен за правилно пакување, и да се врати превозот надомест. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
ЛЕСНО ПОВРАТНИ информации, Ние секогаш ги цениме позитивни повратните информации да ги споделите со нас позната. Сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети. Се разбира, ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратните информации за вас, премногу. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 21 дена или ако dissatisfy со објектите што сте ги примиле, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме среќни да го решат проблемот за вас

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
sncn
Име На Модел:
S60 светилки drl
Volvo Модел:
S60
S60-Година:
2011,2012,2013
Led Чип Производител:
Кри
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS+LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Поплави
Автомобил модел:
S60
Година:
2010 2011 2012 2013
Специјални Функции:
Затемнување функција
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg

Подобро ви се допаѓа

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

Scroll