Новак
YiiSPO 2 парчиња Високо Чувствителни видео надзор Микрофон/ Аудио Мали Шпион Микрофон за видео надзор Безбедносни Камери мини пикап

YiiSPO 2 парчиња Високо Чувствителни видео надзор Микрофон/ Аудио Мали Шпион Микрофон за видео надзор Безбедносни Камери мини

Достапност: Залиха
DEN 167.00
DEN 288.00

Купувачот се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските провизии, должност, или прилагодено такси и даноци. ОТСТРАНУВАЊЕ грешки ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress центарот за пораки или цел страница за било каков проблем.) Пакет Големина : 10cm x 10cm x 5cm (3. треба да ви треба купи поголема количина со трговија на големо цена и треба подобро превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе провери најдобар превозот метод со најдобар превозот цена за вас. * Сите treturned предмети мора да биде во добра состојба. Ако објектите се приведени од страна на царинските по пратката е лево продавачот земја, купувачот е одговорен за царинска clerance на затворени објекти. и купувачот се плати за враќање shpping полнење. можете да се увери, ние ќе ви даде најдоброто решение за вас. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0. ГАРАНЦИЈА * Сите производи што се продаваат се во добра количина и веќе се под строга проверка пред превозот. вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ratting ќе бидат високо appriciated. Колку увозни давачки ќе се наплаќа таа depens на секоја земји е прилагодено политика. нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви помогнеме. Мажите го направија дефекти не се guarranted, како што се скршени, што се нула, итн. ТОА Е КУПУВАЧОТ ОДГОВОРНОСТ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ НАДОМЕСТОЦИТЕ ШТО МОЖЕБИ СЕ НАПЛАЌААТ ПО ИСПОРАКАТА. ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било каков квалитет проблем пред превозот * Ние и ветуваме на гаранција за квалитет за 1 година и треба да биде било каков проблем се случи, ние ќе го поправи тоа бесплатно. на враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот * ние сме посветени на вашиот satisfication. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1. ПРЕВОЗОТ Некои производи се со бесплатен превозот со мала количина.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
yiispo
Број На Модел На:
ЈИ-501D

Подобро ви се допаѓа

Нови DC 612 V видео надзор Високо Чувствителни Микрофон Безбедносна Камера РКА Аудио Микрофон DC Моќност 20

⊙ изграденаво висока верност глас оптимизиран коло, звукот јасна и светла, надвор да се соберат повеќе

*Компактен прилагодлива чувствителност.*Напредно микрофон потиснување на амбиенталниот шум.*Голем про

*Компактен прилагодлива чувствителност.*Напредно микрофон потиснување на амбиенталниот шум.*Голем про

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Таков чип може да се ограничи движењето на бучава околу животната средина преку фреквенц

Scroll