Новак
10pcs Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака Појас за Nikon за Canon за Sony за dslr фото Камера + Следење

10pcs Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака Појас за Nikon за Canon за Sony за dslr фото Камера + Следење

Достапност: Залиха
DEN 1036.00
DEN 1295.04

Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. А Т или други Даноци). Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.
Превозот Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Гаранција Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. 46g
Пакет Се Вклучени :
10pcs x Камера Рака(Камера и други додатоци не се вклучени )
Плаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. ние ќе ви даде врати ID. 131cm
Рака должина : Околу. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. 1cm
Нето Тежина : Околу. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.Повратни информации е многу важна за нас.
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Гроздобер и модерен стил
Издржлив материјал и безвременски стил со прилагодливи токи за различни потреба
Прилагодливи карактеристики за приоритетни позиционирање универзална рака Одговара за повеќето брендови на dslr фото камера!
Лесен и пренослив, тоа е погодно да се користи
Спецификации :
Стил : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11
Материјали : Најлон Платно
Max должина : Околу.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ikacha
Употреба:
Рамо
Модел:
Гроздобер Стил Платно Камера Рамо Вратот Рака
се применуваат:
За Canon За Nikon За Sony За Олимп

Подобро ви се допаѓа

Водоотпорен dslr фото Камера за Врвка за Рака Зафат врвка за околу Рака Појас на Универзал За Canon Nikon, Sony Penta

Камерата Рака Зафат Отвор за врвка за околу Рака + Дух Топла Чевли За Sony Канон Pentax Nikon Panasonic Олимп Fuji dslr фо

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

Вовед : Описи : На JJC ST6 Лебди Пена Рака е направен за да се задржи водоотпорен дигитални фото апарати на ц

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со це

Вие не ќе го жалам Ви благодариме за вашето разбирање.11"Ширина : прибл.Камерата Рака врвка за околу Рака

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со це

Карактеристики : клонирани од Canon оригинални рака, исклучителна везови Канон лого Рака е направен од вис

Спецификации : Производ големина : 65cm100cm(прилагодливи) x 3.8 cm x 0.25 cm (25.6 во 39.4 во x 1.5 во x 0.1 во)Главните матери

Вовед : Описи : На JJC ST6 Лебди Пена Рака е направен за да се задржи водоотпорен дигитални фото апарати на ц

ОписОвој Брз Двојно Рамо, Рака за 5 D 50 D 5 D3 10 D 20 D 30 D 40 D 50 D 350 D 450 650 D 1000 D 1100 D D40 D60 D80 D70 D70 S D3100 D3200 D5100 D5000 D7000 D7100 и

PR0006328Спецификација : Бренд новиИнтерен Материјал : Мека Neoprene Соочи Со Антилизга ТкаатНадворешниот Мате

Предмет Тип : Камера ракаМатеријал : Памук+Најлон webbing+СТПБоја : Бела / Розова / Сино / Црна / Вино црвеноДол

Опис : 1.Во голема мера го подобри вашиот стабилноста и точноста 2.одлично за дигитални, филмски и видео к

Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање.

1x Кожа за на Рака Зафат Отвор за врвка за околу Рака X10 / X20 X100 / X100 S A5000 5 T 5 R A6000 GM1 A5100 NX2000

Спецификации : Производ големина : за 65cm100cm(прилагодливи) x 3.8 cm x 0.25 cm (25.6 во 39.4 во x 1.5 во x 0.1 во)Главните мат

Ви благодариме!Животот лежи во движењата Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка с

* Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Големина : 39mm x 70mm * Материјал : Метал * Боја : Црна * Нето Тежина : 0.035 (K

PR0006863Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМатеријали : Најлон + КожаБоја : ЦрнаГолемина на : Г

Scroll