Новак
30*40cm Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic Електроника за Складирање Пакување Торбичка Polybag

30*40cm Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic Електроника за Складирање

Достапност: Залиха
DEN 912.00


Детали За Производот
Надворешни Димензии : 30cm*40cm (11.8"*15.7")
Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полиња
На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање
Дебелина : 0.075 MM
Материјал : APET / CPP
Производ Екранот
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Параметрите на стоката

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Употреба:
Дребулии
Форма:
Возен Тип
Дебелина:
8 жица
Број На Модел На:
30*40CM
Спецификација:
30*40cm
Производот:
храна за складирање кеси
Пластични Тип:
APET / CPP

Подобро ви се допаѓа

ГОЛЕМИНА : Околу 11 Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе им

Креативни Виткање Дете Плажа Мрежа Торба Дете Бања Играчка Складирање Торба Нето Вшмукување Чаша Кошев

Детали За ПроизводотГолемина : 6.5 см*12cm (2.6"*4.7")Спречување на статички startup и штит чувствителни електронск

Детали За ПроизводотМатеријал : LDЈП Дебелина : 0.11 mm / страна Димензии : 15x20cm, 20x20cm, 15x25cm, 20x25cm, 20x30cm Апликациј

DHL 4000 Pcs / Број 5*Отворена 8cm Врвот Антистатички Оклопна Пакување Поли Торба ESD АнтиСтатички Кеси Надвор Ди

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Kraft Хартија и Алуминиумска Фолија Карактер

102x167mm употребно големина е 10x12cm127x193mm употребно големина е 12x15cm127x218mm употребно големина е 12x17cm153x270mm употре

Скандинавските Минималистички Ткаенина Микробранова Печка Прашина Маска Кујна Масло отпорни на Микро

Материјал : ПВЦГолемина : 23*17 CMБоја : Јасно Дебелина : 20 жица Само во вреќа, не се вклучат и други декорациј

Бонбони боја санитарни памук торба тетка крпа торба за чување торба 12.5*7*11.5 cm бесплатен превозотОбјекто

Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн.1 мили) Боја : Пред страна е јасно пластика, задната с

Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со на

Карактеристики : Доаѓа со 3 рамен жица куки на S форма .Може да се откажам директно зад врата.Висат торба м

Добра цврстина, неронливост, одлична абење отпор Повратни информации е многу важно.3) Ние ќе рефундирање

Количина : 30 парчиња / многу за Употреба : Кафе Торба Материјал : Алуминиумска Фолија Капацитет : 0.5 кг Ди

WALFOS продавницаWALFOS бренд производи се продаваат во целиот свет.Ако не го најдете во пакување, производот

Scroll