Новак
Елаборат Древните Кинески класичната пурпурна песок мајмун среќен teapot

Елаборат Древните Кинески класичната пурпурна песок мајмун среќен teapot

Достапност: Залиха
DEN 854.00
DEN 959.52

1 cm * Тежина : 250 грама / 0. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.68 инчен / 11. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.9 cm * Висина : 4.добредојдовте во мојата продавница Опис Дијаметар : 4. Понудата Со Доверба!
.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Параметрите на стоката

Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Виолетова Глина
Тема:
Животните
Употреба:
Декорација & Collection & Подарок

Подобро ви се допаѓа

сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!.

За логистика : Големи керамички вода превозот инструкции, Jiangxi, Jiangsu, Жеџијанг, Шангај, Fujian, Guangdong, Hubei, Anhui,

99 Сликарство Черепот Albuginea Бела Ембрионот Смола Модел .Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ако о

Тема : Пари дрво figurine Нето Тежина : 0.35 кг / pc(проценети) Висина : 17cm / 6.7" База дијаметар : 7cm / 2.7" Пакет се вклу

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

Производ Димензии : Тежина години : 80 грамаШирина:4 см(1.8 инчи)Висина:6 cm (2.5 инчи)

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за смола, ри bbon ,непријател,Кристал копчето,коне

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

Занаети смоли Цртан филм Shopkins Девојки Planar смола flatback смола коса поклон центриНатпреварот ри bbon, pls конта

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 10*30ММ Количина : 80pcs ве молиме оставете боја и количеството што го сакате,и

Scroll