Новак
Луксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Сребро Позлатен Кристал Прстени За Жените Kinel Гроздобер Накит

Луксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Сребро Позлатен Кристал Прстени За Жените Kinel Гроздобер Накит

Достапност: Залиха
DEN 330.00
DEN 412.80

net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
.
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Луксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Сребро Позлатен Кристал Прстени За Жените Гроздобер Накит
Бренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : ПРСТЕН Главниот Камен : ААА Смола+ Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Бела Сребро Позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен. Број На Модел : J0237
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.com DHL 3-10 Дена www.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.hk Холандија Пост 15-45 дена www.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.com EPacket 7-20 дена www.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.com/cn Postnord 15-45 дена www.

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,16mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Бренд Име:
kinel
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
J0237
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
убава
Површината Ширина:
23*30мм
Компатибилност:
NO
боја:
18K Златна Боја
Стил:
Свадба прстен
подарок:
Душо & Suitors
Место на Потекло:
Yiwu Кина
Метод на продажба:
Висок квалитет и Брза испорака
златен накит:
рубин прстен

Подобро ви се допаѓа

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржув

Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1 PCS / OPP

Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.и ние ќе брод

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTR266 т

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 312 работни дена ( Обезбеди следење на број, се

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

Деби BBC др Кој Daleks Лекар, Кој Steampunk Апокалипса Гас Маска ПрстенАко ви треба помалку од 30 парчиња,ве молиме

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

БрендGarilinaМеталСребро.Главниот КаменТопаз 6 mmГлавната БојаБојаТежина4.6 Грама (Опал & Сребрена)Прстен Вр

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Скапоцен камен : 100% Природни топаз (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 7*9mmМатеријал : Вистинс

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменГем 6 mmГлавната БојаБелаТежина3 Грама (циркони & злато)Прстен Врвот

Главниот камен големина околу 7*5 мм.Тежината на прстен е околу 2,6 g.Објектот е со нашето име "xuping" за тоа.

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Scroll