Новак
Матрица флексибилни apa10210mm црна pcb програмабилни indivually led пиксели лента светлина

Матрица флексибилни apa10210mm црна pcb програмабилни indivually led пиксели лента светлина

Достапност: Залиха
DEN 20088.00
DEN 21600.00


Матрица флексибилни apa10210mm црна pcb програмабилни indivually led пиксели лента светлина
Производ Datasheet : LED Чип SMD5050 RGB LED чип IC Чип APA102 IC изградена-во 5050 RGB LED чип LED Кол 256 LEDs/m Влезен Напон DC5 V W 75 W/Max IP го Оценувате IP20(не-водоотпорен) PCB Боја Црна PCB Видите Агол 140° Боја Addressable полна боја PCB Теренот 10мм PCB Големина 320mmx80mm Гаранција 2 години Бренд LED i Pixel
Опис на производот : Индивидуално addressable RGB Led диоди (8*32 Led диоди ) 24-битна боја контрола (8-битна PWM по канал); 16.8 милиони бои по пиксели Дополнителни боја-независна контрола на осветленоста (5-малку PWM); 32 светлината чекори по пиксели SPI интерфејс за контрола 5 V оперативен напон Секоја ПРЕДВОДЕНА Матрица привлекува околу 8 A во полна осветленост 80 мм ширина (8 Led диоди) или 320 mm ширина (32 LEDs) на Теренот : P10 Флексибилни,bendable IP20 оценка Црна лента боја Моќ/data конектори на двата лента завршува за лесно врзувањето
Детали За Производот :
Слични производи :
4 X4 APA102 LED Матрица 8 X8 APA102 LED Матрица 16 X16 APA102 LED Матрица 8 X32 APA102 LED Матрица
4 X4 WS2812 B LED Матрица 16 X16 WS2812 B LED Матрица 8 X32 WS2812 B LED Матрица

Параметрите на стоката

боја:
S0832APA102
Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
ЛЕР Флексибилни матрица
Број На Модел На:
S0832APA102
Ширина:
80mm
Висина:
5mm
Должина:
320mm
Бренд Име:
ipixel LED
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
5V

Подобро ви се допаѓа

Акрилик постер рамки led кристал на светлина рамка за рекламирање storefront ресторан мени lightbox а1 големина на

Answer : ___________________________ Note : RGB Модул треба да работат со RGB контролер .20pcs / Една единица Пакет содржина : 40 PCS x

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи / да

Име на производ : 3030 3 LED модул led Моќ : 3 W / модел Боја : Бела(55006000 K) / Топло Бела(27003500 K) Растојание На LED : 10cm Led

КП A200 AP5 5 V 40 A 200 W led полн колор дисплеј посебни ултратенок switch моќИме на производ : A200 AP5Uitrathin, може да се на

осветлување извор : СМД 2835 LED количина на led : 2 buc Потрошувачка на Енергија : 0.2 W / еез Прозрачна флукс : 20 lm в

Answer : ___________________________ Note : RGB Модул треба да работат со RGB контролер .20pcs / Една единица Пакет содржина : 100 PCS x

Над 12 години искуство во оваа индустрија,да поседува многу од корисниците во земјата и од странство.При

Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет SMD5050 LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво...

Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена по оглас заврши Но, ако имате било какви п

Алуминиумска основа за добар топлина тоне3.Skype : давид Работ осветлување на транспарентен дифузен матер

опис на производотКатегорија : 5050 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Dimenstion(mm) : 36*36*5 MM Пакет : Антистатички пластична к

Спецификации : Дијаметар : за 20mmДебелина : околу 1.3 mmПовршински третман процеси : anodizingПримена : се корист

опис на производотКатегорија : 5050 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Dimenstion(mm) : 36*36*5 MM Пакет : Антистатички пластична к

1 Adpots висок квалитет SMD5050 LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво може да се постигне IP68.3...

2016 година Нови Lightbox a3 Акрилик Екранот Светат Мени Осветлување Одбор,Реклама Знаци Предводени : I...

ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Производ Вовед 5050 RGBгаранција : 2 годиниживотен век : >40000hброј на led : 3pcsПрозрачна фл

5)Широко се користи во ЛОГОТО, реклама билборд, изложени светлечки знаци, насликани на екранот,може да го

1 Adpots висок квалитет SMD5050 LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво може да се постигне IP68.3 секој мод

Моќност : 0 Инсталирајте : Со двоен соочува со адхезивна лента на грбот, но се уште треба да се поправи со

опис на производотКатегорија : 5050 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот Dimenstion(mm) : 39*12*5 MM Пакет : Антистатички пластична к

Спецификации : гаранција : 2 годиниживотен век : >40000hброј на led : 3pcsПрозрачна флукс : 110lmзаштита одделение :

5x8mm 10мм Скенирање Режим 4 S 2 S 2 S Пиксел Густина 30000dots / м2 16667dots / м2 10000dots / м2 Пиксели Конфигурација SMD3528(Анти

Scroll