Новак
Принцезата слатка лолита џемпер Бонбони дожд Прекрасна коса крзно сијалица топката falbala pompoms розова џемпер пеперутка чипка C15CD5933

Принцезата слатка лолита џемпер Бонбони дожд Прекрасна коса крзно сијалица топката falbala pompoms розова џемпер пеперутка чипка

Достапност: Залиха
DEN 1987.00
DEN 2208.00


Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.com/extend_shipment_date. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
БОНБОНИ ДОЖД
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал Состав:
Памук

Подобро ви се допаѓа

Ние може да ги прифати овие плаќање methodes во Aliexpress како : Weat Унија , Кредитна Картичка ,Qiwi Паричник.Поради

Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 72 часа по добивате вашата исплата Ако купувате висока вредно

XIKOI Нов Висок Квалитет 2018 Есен Долго Жените Џемпер Повик за Грб Batwing Ракав Печати на Жените Џемпери Облек

Облека големина сите код должина 59 рамо широчината биста неограничен

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подоб

s биста 85 length80М биста 90 length80L биста 95 length80XL биста 100 length802 XL биста 105 length803 XL биста 110 length804 XL биста 115 length80Вку

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип L 90 58 51 38 XL 94 59 52 39 2 XL 98 60 53 40 3 XL 102 61 54 41

крајотs d 5 Боја Круг Вратот Плетени Џемпер Жените 2018 Есен Зима Мода Pullovers Сплит Ткаенината Лабава Скокач

Супер Жешка Недела Англиската Азбука Џемпер Женска Трикотажа Зима Долги Ракави, Плетени Pullover Џемпер Ponch

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! П

За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress Материјал извештаи само за референца,нема да

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Азија Големина Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Ракав(cm) XS S M 110cm 59 / 75см 57cm L 114cm 60 / 76cm 58cm XL XXL ЕДН

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ре

Ние може да ги прифати овие плаќање methodes во Aliexpress како : Weat Унија , Кредитна Картичка ,Qiwi Паричник.Поради

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина M 51 59 / 84 32 / L 52 60 /

Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети Нејзините поевтини, но побавни...

Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација Ве молиме конта

Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба и

Забелешка:1, се должи на влијанието на снимањето сцени како што се светло, дисплеј, видео и слика боите с

Додадете малку оцет или омекнување агент во вода.3 кашмир производи, го отвори, со 120 140 пареа железо крпа

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на К

волна, полиестер polyamide мешавина сплетам58%волна 21.4%полиестер 20.6%polyamideполувисока јака / Hдиректнодизајнир

1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см1 lb=0.4536 kg; 1kg=2.205 lb (lbфунти; kgкилограм)Големина На Градите Тежина ВисинаБесплатни голем

Scroll