Новак
1PC КОРИСТИ Allen Bradley 80190-380-01-Р 8019038001R 80190-378-51 / 09

1PC КОРИСТИ Allen Bradley 80190-380-01-Р 8019038001R 80190-378-51 / 09

Достапност: Залиха
DEN 45600.00

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Превозот :
1. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Повратни Информации Политика :
1.
Плаќања :
1. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Политика На Враќање : 1...

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте с

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Scroll