Новак
Бесплатен Превозот 10pcs/многу LMF10UU 10мм страната линеарна топката имајќи за 10мм линеарна вратило CNC

Бесплатен Превозот 10pcs/многу LMF10UU 10мм страната линеарна топката имајќи за 10мм линеарна вратило CNC

Достапност: Залиха
DEN 961.00
DEN 1022.40

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер делови
Точка Бр. LMF10 UU,LMF10
Пакување детали : 10pcs/многу
Материјал :
Сместување : Gcr15 челик, зацврстуваат
Топката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен
Кафез : Инженерство пластика

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Премази:
никел
Број На Модел На:
LMF10UU
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.4
Структура:
Имајќи

Подобро ви се допаѓа

Модел MR104 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 4 Надворешниот Дијаметар(D)10 Ширина (Б) 4 Печати Тип челик

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LMF30 UU ,LMF30Пакување детали : 4pcs / многуМатеријал : Сме

Предмет : 624 ZZ ABEC5 за машина за сечење жицаТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатвора

Предмет : 627 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Предмет : 694 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас...

2 парче / многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм

Предмет : 696 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Предмет : 626 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Scroll