Новак
Нови Abalone овална teardrop бела нерегуларни школка 32x58mm pendant посебно се вклопи во синџирот ѓердан накит B1150

Нови Abalone овална teardrop бела нерегуларни школка 32x58mm pendant посебно се вклопи во синџирот ѓердан накит B1150

Достапност: Залиха
DEN 268.00
DEN 357.60

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Олово-метални Легури,Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B1150
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Druzy Мода бесплатен превозот голема количина мешани бои љубов срцето шарм Природни кристал pendant За накит

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : емајл diy хри

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Scroll