Новак
Проектор Светилка TLPLW10 за TOSHIBA TDP-T100 / TDP-T99 / TDP-TW100 / TLP-T100 / TDP-T100U со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Проектор Светилка TLPLW10 за TOSHIBA TDP-T100 / TDP-T99 / TDP-TW100 / TLP-T100 / TDP-T100U со Јапонија феникс оригинални светилка

Достапност: Залиха
DEN 3922.00
DEN 4128.00

Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
Опис
Проектор Светилка TLPLW10 за TOSHIBA TDP-T100 / TDP-T99 / TDP-TW100 / TLP-T100 / TDP-T100 U со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел TLPLW10
Проектор : За TOSHIBA TDP-T100 / TDP-T99 / TDP-TW100 / TLP-T100 / TDP-T100 U / TDP-TW100 U
Wattage
275 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
TLPLW10
Светилка Spec:
Високо Квалитетна светилка проектор
Светилка модел:
TLPLW10
Wattage:
275 Watts
Светилка Живот:
2000 ~ 3000 часа
Проектор / Проектори:
за TOSHIBA TDP-T100 / TDP-T99 / TDP-TW100 / TLP-T100 / TDP-T100U
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

Превозот на товар го носат од страна на купувачот.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.ПревозотЕкспрес

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

На DT00781 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

инаку ние не прифаќаме тоа3.ви благодариме Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

На ELPLP60 е наменет како замена за употреба во EPSON бренд проектори ие замена светилки за алтернативни моде

1 Aftersale Боја тркала и 100% Гаранција за Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

Scroll