Новак
2 парчиња Универзална 3D Thumbstick Капа Алуминиум Легура Метален Метал Аналоген Аналогни Џојстик Стап Модул За PS4 Контролер

2 парчиња Универзална 3D Thumbstick Капа Алуминиум Легура Метален Метал Аналоген Аналогни Џојстик Стап Модул За PS4 Контролер

Достапност: Залиха
DEN 116.00
DEN 143.52

5 г
Пакетот Вклучува :
2 * Thumbsticks За PS4
Превозот :
За продажба на мало предмети, ние ги користиме на Белгискиот пост или Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард Превозот за сите ширум светот , ако ви треба брза испорака, можете да изберете EMS/DHL/Федекс во превозот опција или да контактирате со нас за да ја прилагодите цена.
3 : Поддршка на Големо, Dropshipping, Мешана серија, ако тоа одговара на вашата потреба,ве Молиме контактирајте со нас слободно.
2 : Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ви даде задоволителен одговор. Ние ќе работиме со вас да се реши тоа.
1 : околу 5-7 работни дена од UPS-от/DHL/Федекс
2 : околу 6-10 работни дена од EMS
3 : околу 15-50 работни дена од Кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за Испорака
Повратни информации :
1 : Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.4 x x 1,5 см
Бои : Златна, Сребрена, Сина
Нето тежина : 8. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации,бидејќи негативни повратни информации не може да се реши нешто,ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Совршена замена за вас игра контролер палецот се држиме за PS4 контролер Замена Поправка Делови Контролер Алуминиум Аналогни
Стап Капа за PS4 за Xbox еден
Лесно се инсталира, отворете го вашиот игра контролер потоа завртка во новиот обичај делови
Спецификации :
Материјал : Метал
Димензии : 2.
Контакт Со Нас На :
1 : Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни е-мејл.
2 : Ние може да одговори на Пораки во рок од 6 часа, во рок од 12 часа за Викендот.

Параметрите на стоката

Со USB:
NO
Бренд Име:
ONLENY
is_customized:
NO
Број На Модел На:
Thumbsticks За PS4
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4

Подобро ви се допаѓа

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефе

Жешка Нов Возрасни Животинско Onesie На Полноќ Мачка Onesie Поларните Руно Пижами Висок Квалитет за Продажба

Моден популарен домот фер девојка со ms кристал пеперутка фаќање клип коса клипПроизвод големина е окол

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

Стегачот може да ги поддржи мобилни телефони ширина до 83mmКога клипот ќе биде инсталиран добро.3 : Ако сто

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

тоа нема отстапување од 15 cm.Големина маса не е точна.Тоа треба 510days или повеќе на вашите таму...

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

полицијата костимполицијата костим со ткаенината ,botton,фустан половината cincherЗабелешка : ние направи бе

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

бесплатен превозот плус големина Секси Pirate костими,жените ноќта на Вештерките Костим со капа S2 XLS2 XL во а

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побр

Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни

силиконски стомак 810 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 36*26*7cm Месец : 8~10 ме

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата и бела бојаГолемина

Scroll