Новак
8 во 1 Хром Vanadium Електронска Цигара со Шрафцигер 250pcs/многу

8 во 1 Хром Vanadium Електронска Цигара со Шрафцигер 250pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 12801.12

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.5) Welcometo OEM цел!!! Ви благодариме
Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет.

Параметрите на стоката

боја:
Сина, Црвена, Црна, Сребрена, МЕША
Магнетно:
Yes
Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
8 in 1
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Филипс
Бренд Име:
BAIDE
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Никој
Навој На Главата Големина:
Директно , Филипс
Со Рачка Или Не:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Хром-vanadium Челик

Подобро ви се допаѓа

1 Сет од 5 Парчиња Хексагонални Шрафцигер Малку (Одговара 802 Електрични шрафцигер )Материјал : S2 ЧеликРак

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Овој збир на алатки се дизајнирани за поправка на мобилни телефони, хард дискови и други електронски пр

Магнетни Шрафцигер Поставите МултиЦел Прецизност Завртка Возачот Посебни 0.8 ѕвезда За Телефонот Часов

12477290mm Флексибилни Вратило Малку Магнетни Шрафцигер Продолжување Вежба Малку Носителот Поврзете Линк з

10 Парчиња Torx Шрафцигер Малку (T6)Материјал : S2 ЧеликМесо тело Кол : 6mmМалку Големина : T6Вкупна Должина : 60mm

Име На Производ : Torx ШрафцигерОваа шрафцигер малку е погодна за алат и воздухот tools да се вози torx завртки.

BST9902 S Бесплатен превозот 5 во 1 New пристигнување Прецизност Шрафцигер Сет за i Phone 7 Отворање Поправка Алат

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Купувачот треба да бидете сигурни дека на пр

10 Парчиња Torx Шрафцигер Малку (T5)Материјал : S2 ЧеликМесо тело Кол : 6mmМалку Големина : T5Вкупна Должина : 60mm

Продажба Мултифункционален 5 во 1 Шрафцигер со Филипс Дупчиња Пентагон Т Тип на Мобилен Телефон / Компј

Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира Ви

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

Y 0.6 Три Крило Магнетни Шрафцигер За IPhone 7 Плус Плоча за Apple Види Поправка АлаткиФункција : 100% сосема нов и

5 Парчиња Магнетни Хексагонални Шрафцигер МалкуМатеријал : S2 ЧеликРаководител : H4Хексадецимален месо т

BSTmagnetic малку возачот комплет 63 во 1 Професионална поправка алатки за полнење Мултифункционален прецизн

3pcs / set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафциге

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

ВЛИЈАНИЕ ШРАФЦИГЕР Страна Постави 7 PCS отстрани тврдоглав орев рѓа завртка чекан шрафцигер допирање мал

10 Парчиња Хексагонални Шрафцигер Малку (Одговара 802 Електрични Шрафцигер)Материјал : S2 ЧеликМесо тело К

Сите слики се вистински фотографии : Забелешка за испораката : Превозот време за многу земја, нормално е

Професионална преносни хардвер алатки со совршен тежина & компактен дизајн за лесна за носење.5 cm) 1 x Про

Scroll