Новак
LifeMaster Pentel Мастило Касети FP10 за Pentel Џеб Calligraphy(GFKP3-A) (4pcs/pack) Четка Мастило за Пишување Материјали

LifeMaster Pentel Мастило Касети FP10 за Pentel Џеб Calligraphy(GFKP3-A) (4pcs/pack) Четка Мастило за Пишување Материјали

Достапност: Залиха
DEN 288.00


Напомена : Ние ќе брод надвор кутија пакет или пластична кеса пакет по случаен избор.

Параметрите на стоката

Доведе Боја:
5 пакети, 1 пакети, 2 пакети, 3 пакети
Пакување:
4 цевки/пакет
Број На Модел На:
FP10
Стил:
рефил
Рефил Тип:
Четка Мастило Кертриџ

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Ултра Молив Зафат нуди на корисникот дополнителна удобност при користење Неговиот ерг

"5 PCS Black", значи 5 PCS "2 D" во буре Ако треба "HB" , "3Б" или "4 B" , ве молиме оставете порака "6 КОМПЈУТЕРИ црвена и 6 PC

Ве молиме Оставете Детални Порака За Бои Сакате Ако го Изберат Мешани, ИЛИ Ние Ќе Ви го испратиме По СЛУЧ

Белешка : постојат 4 типа на молив води за избор : 0.5 mm / ПОЛУПАНСИОН; 0.5 mm / 2 B;0.7 мм / ПОЛУПАНСИОН; 0.7 мм / 2 B,Ве

Бренд : SCMПотекло : КинаГолемина : 13 cm 0.35 / 0.38 mm МиксТежина : 0.227 kg / 100 компјутериКоличина : 100 КомпјутериБ

Ние продаваме висок квалитет на топката точка пенкало рефил може да се задоволат клиент побарувачка, ма

Ние може да се ослободи размена една за вас, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.СЕ ВРАТИ И

започнетекрајотВе молиме оставете порака за бои што сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен избор.

ndОпис : доведе боја : црнадоведе големина : 0.3 0.5 *60 mmпакет : 12 води по цевка

Производот е погоден за ученици пракса за пишување,На високоодделение силиконски материјал,Безбедно и

Функција : Боја:Црвено ЦрнМатеријал:ПластикаКористете:Напишете го замени​Превозот : ·Ве молиме обр

ВИСОК КВАЛИТЕТ ROLLER BALL ПЕНКАЛО РЕФИЛ ЗА РОЛЕРИ ТОПКАТА ПЕНКАЛО ЦРНОСИНО МАСТИЛО Откако ќе го поставите ц

Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат Вашата позитивни повратни информации е навист

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Д

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 4 парчиња = 80 механич

Бренд : SCMПотекло : КинаГолемина : 17.8 CmТежина : 0.06 kg / SetКоличина : 20 КомпјутериБоја : Црвена / Сино / ЦрнаМ

комбо Nib Спецификации : 1.1 / 1.5 / 1.9 / 2.5 / 3.0 Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти

Бренд : ПИЛОТПотекло : ЈапонијаГолемина : 0.5 MMТежина : 0.008 KGКоличина : 5 КомпјутериБоја : Црвена / ЦрнаСина

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас Купувачите м

Scroll