Новак
10pcs - Бела Пупка Роза -Вистински Допир, се Зголеми Декоративни Цвет Вештачко Цвеќе Свадба Цвет Bud Подарок Партија Настан Бесплатен Превозот

10pcs - Бела Пупка Роза -Вистински Допир, се Зголеми Декоративни Цвет Вештачко Цвеќе Свадба Цвет Bud Подарок Партија Настан Бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 1142.00
DEN 1344.00


Слободен Испорака на Високо Квалитетни Латекс СТП се Зголеми (Реалниот Допир) Декоративни Цвет Цена Е За 10 Парче Цвеќиња
Големина Референца

Параметрите на стоката

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
AF-R450W
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
ИНДИГО
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила + Латекс Слој (Реалниот Допир )
Цвет должина:
55cm
Цена За:
10 Компјутери

Подобро ви се допаѓа

букет висина : околу 25см букет дијаметар : прибл 18cm Тоа е 100% Сосема Нов Убав дизајн свадба букет, мода и по

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.но, не е отв

JAROWN 4pcs / set Вештачки Цвеќиња Бела Хартија Венец За Ѕид Декорација Свила Декоративни Лажни Цвеќиња За Сва

100 PCS Мини Лажни Мазна Стакло Калинка Овошје Мали Бобинки Вештачки Цвеќиња Црвена Цреша Stamen Свадба на Бо

R03904Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 СМза 3 CM висинаВештачки Зе

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

За размена / Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на д

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 1025

САД$ 3.71 + УСД 8.44 = НÈ Спаси$ 1.04 Оригиналната Цена : Опис : DIY Хартија Ткиво Пом PomsГолемина : 30 CM ( 12 " )Мин...

100% Нов и висок квалитетМатеријал : пластикабоја : зеленаголемина : околу 25 СМ*25 CM / 10 инченза 23 CM дебелинаВ

мешани Вештачки ткаенина Цвеќиња Капа за Свадба Декорација DIY 50pcs 33mm CP1557МатеријалГолеминаПрибл : 33mmконв

Плаќање1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.Пре

*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис

5 инчен / 89cmПакетот Вклучува : 1 Букет Вештачки се Зголеми Свила Цвеќиња(Вазна не се вклучени)1 Ние ќе тра

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира за време на празницит

Рачно Изработени Свадба Corsage за Младоженецот groomsman зголеми цвет и Бери Свадба Човек BoutonniereОпис : *Состојб

3 CM Зелена Црвена Faux Мини Apple Вештачки Овошје Зеленчук Дневна Соба Примерок Куќа Декорација Материјали 10

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИм

Scroll