Новак
2 во 1 HD CCD rear view Camera + 5 HD Автомобил Огледало за Надгледување на ретровизорот следи CCD паркинг камера назад до камерата

2 во 1 HD CCD rear view Camera + 5 HD Автомобил Огледало за Надгледување на ретровизорот следи CCD паркинг камера назад до камерата

Достапност: Залиха
DEN 1914.00
DEN 2251.20


Посакуваме да имате пријатен ден!!.
Видео кабел должина :
6m
Напојување кабел должина :
1m
HD Дигитален Екран
Супер-тенок
- 5" колор TFT LCD дигитален екран 800*480 - Поддршка на висок квалитет на сликата - TFT-LCD, екранот на вашиот омилен VCD, DVD .
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
2 во 1 HD CCD rear view Camera + 5" HD Автомобил Огледало
Следење на ретровизорот следи CCD автомобил паркинг
камера назад до камерата
Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
520 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
5
Објектот Големина:
5 инчен
Име На Модел:
JA-500
Резолуција:
480x234
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
400g
Бренд Име:
BARCEEN
is_customized:
Yes
Автомобил огледало:
автомобил огледало следење
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69

Подобро ви се допаѓа

3 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиус

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.38 воПакет големина : Прибл.П

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

Rearview огледалоГолемина на екранот : 4.3 инчи (16 : 9)Резолуција : 800*480Aspect Ratio : 4 : 3Напојување : DC 12 VБоја : ЦрнаСме

DVS8010 DVS8000 DVS8230 W DVS8710 W DVD NAV вози loader палубата механизам за DNX5180 DNX6040 EX DNX6980 DNX7180 DVD плеер GPS

3 ИНЧЕН TFT LCD Дигитален модул Активна матрица TFT, Transmissive типБрој на Пиксели : 480x272Екранот Формат : RGB ШариБо

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се пр

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 10 секунди Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите lea

Може ли да ми парите назад ?Сигурни.Ниска потрошувачка на енергија.Промоција 4 Ние ќе ви одговориме во ро

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.3 инчи Екран Компонента : Color TFTLCD Пиксели : 800*480 Aspect Ratio

Мулти Систем : PAL / NTSC 3 Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Спецификации 1)15.6" Покривот Планината Автомобил Следи со Вграден DVD Плеер 2)Резолуција : 1366*768,Contrast Ratio : 500 :

Спецификации 1)15.6" Покривот Планината Автомобил Следи со Вграден DVD Плеер 2)Резолуција : 1366*768,Contrast Ratio : 500 :

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Нашата цел е задоволството на клиентите

Scroll