Новак
Природната зелена кожа атмосферски Бела кожа Bodhi Нараквици Ѓердан Буда Молитва Мала Тибетската Стил Рака String Среќа Накит

Природната зелена кожа атмосферски Бела кожа Bodhi Нараквици Ѓердан Буда Молитва Мала Тибетската Стил Рака String Среќа Накит

Достапност: Залиха
DEN 894.00
DEN 940.80

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- 【име на Производ】 Природни зелена кожа атмосферски бела Bodhi рака string 【опис на Производот】 Овој дел на Bodhi корен не е корен, но еден вид на наречен заливот остава браун семиња, 40 години цветни резултати, а потоа брзо умираат, оставајќи Mingrun чисто срце Bodhi корен.
*****Реална Слика*****

Параметрите на стоката

Метална боја:
8x6mm, 9x7mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XCPT-040
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JoursNeige
Материјал:
Дрво
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Свежи
боја:
Природни полн со зелени
Материјал:
Природната зелена кожа атмосферски бела bodhi
Мажите рака string:
жените нараквици
Додатоци:
Тигар око камен

Подобро ви се допаѓа

htmlПревозот Политика : Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Политика на враќање : Сит

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Почитувани купувачот, weclome до нашата продавница!Ние сме една фабрика, weclome трговија на големо и мало Оваа

Одговара 18mm 20mm копчињаматеријал : Акрилик Цинк Легура на Бакардолжина : 20cm

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

Материјал : Калцедон&Камен Монистра, ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25x15mm Дебелина : 6~8мм Внатрешни

Име : 2016 Нов Стил Природни Кристал Тигар Око Камен + Кинески Неверојатни Животни PIXIU Монистра Нараквици Ba

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите пре

топла продажба антички сребрен черепот хематит монистра хривнија како подарок бесплатен превозот HB1009

Материјал : Црна CarnelianГолемина на(Приближно) : 6 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Приближн

Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на пре

JPSB103 Стил Слатководни Бисер Леб Монистра Влакно Нараквици Со Циркони, Отворајќи Фунта Сребрена Пеперут

Моден 6mm Сина Песочник Beaded Камен Тибетската Будистички 108 Молитва Бисери Ѓердан Gourd мала Молитва Хривниј

Scroll