Новак
2 парчиња Предната Хауба Гас Обвинет Лифт Поддршка Sturt Шокови Пролет Апсорбери за BMW X3 E83 2004-2010 51233400352

2 парчиња Предната Хауба Гас Обвинет Лифт Поддршка Sturt Шокови Пролет Апсорбери за BMW X3 E83 2004-2010 51233400352

Достапност: Залиха
DEN 1235.04

2 парчиња Предната Хауба Гас Обвинет Лифт Поддршка Sturt Шокови Пролет Апсорбери за BMW X3 E83 2004-2010 51233400352 Излезна F [N]
720 Должина [mm] 285 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година BMWX3 (E83) (2004/01 - /) X3 (E83) 3.0 јас M54 B30 2979 170 231 Затворени Off-Road Возило 04/01 - / X3 (E83) 2.5 јас M54 B25 2494 141 192 Затворени Off-Road Возило 04/01 - / X3 (E83) 3.0 d M57 N2 306 D2 2993 150 204 Затворени Off-Road Возило 04/01 - / X3 (E83) 2.0 d M47 N 204 D4 1995 110 150 Затворени Off-Road Возило 04/10 - / X3 (E83) 2.0 јас N46 B20 На 1995 110 150 Затворени Off-Road Возило 05/07 - / X3 (E83) 3.0 d M57 N2 306 D2 2993 160 218 Затворени Off-Road Возило 04/01 - / X3 (E83) 3.0 si N52 B30 На 2996 200 272 Затворени Off-Road Возило 06/09 - / X3 (E83) 2.5 si N52 B25 На 2497 160 218 Затворени Off-Road Возило 06/09 - / X3 (E83) 3.0 sd M57 306 D5 2993 210 286 Затворени Off-Road Возило 06/09 - / X3 (E83) 2.0 d N47 D20 На 1995 130 177 Затворени Off-Road Возило 07/09 - / X3 (E83) x Drive 20 јас N46 B20 Б 1995 110 150 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 25 јас N52 B25 На 2497 160 218 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 30 јас N52 B30 На 2996 200 272 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 20 d N47 D20 C 1995 130 177 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 18 г N47 D20 C 1995 105 143 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 30 d M57 N2 306 Д3 2993 160 218 Затворени Off-Road Возило 08/09 - / X3 (E83) x Drive 35 d N57 N 306 D5 2993 210 286 Затворени Off-Road Возило 08/09 - /

Параметрите на стоката

Објектот Должина:
28.5cm
Објектот Ширина:
10.1cm
Објектот Висина:
1.8cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Максимална Тежина Препорака:
720kg
Минимална Тежина Препорака:
1KG
Специјални Функции:
Црна
Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци

Подобро ви се допаѓа

Висок Квалитет на Хаубата Гас Пролет Худ Шок За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 MK4 19982006 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 4 MK4 19992006 За "

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на

Висок Квалитет на Задниот Дел Struct Гас Пролет За Ауди А6 C6 Седан 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 За Ауди А6 S6 Quattro Седан 2

Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги д

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

УниверзалнаНето ОписМатеријали : НајлонБоја : црнаКарактеристики : Здравје, заштита на животната среди

ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро тоа се смета да се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ Н

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона или, можете да изберете да имате замена.С

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Ако не го добиете вашиот пакет по 45 дена, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници Центар, ние ќе

Опис Материјал : Висок Квалитет Најлон Големина : 24cm X29cm Пакет : 1x Автомобил складирање нето Карактеристи

За гаранција 1 Ви благодариме Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.За време

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Силна магија лента, можете да го користите за долго време да те Направи автомобил уредни и чисти, Лесно д

Повратни информацииЗа вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас...

Карактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет на Високо еластична мрежа,носат повеќе работа мала тежин

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира За испорака 1 Ние зави

Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца Помеѓу Вашиот Автомобил

Нашиот објект е 100% исто како опис Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. Пратката ќе се

Производ : Задните Трупот Сенка Товар Покритие За 20102015 Hyundai Tucson IX35 ЦрнаСостојба : 100% Сосема нови во кутиј

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

Scroll