Новак
150pcsOriginal ТФ Меморија Конектори 1050278001 8001 2286 170A

150pcsOriginal ТФ Меморија Конектори 1050278001 8001 2286 170A

Достапност: Залиха
DEN 1350.00
DEN 1646.40

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
Гаранција И Наплата
1. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
ТФ Меморија Конектори 1050278001 8001 2286 170 A
150pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Превозот
1. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Плаќање
1. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Се врати превозот е одговорност на купувачот . мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Превозот и предавање
1. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
конектор
Sim Картичка Читач:
SD ТФ-Картичка Носителот
Packect Контакт:
150pcs

Подобро ви се допаѓа

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Црвено Жица Конектори Магарешки Заклучување Брз Splice Терминали Crimp Жица Конектори 5pcs / многуИме : Wire коне

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред

ПАКУВАЊЕ ЗА 1000 PCS Микро USB AB тип socket женски USB 2.0 приклучок 5pin директни plugin TYPE1 : ИСКРИВАТ УСТАТА TYPE2 : РАМНИ

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

Scroll