Новак
Оригиналниот # ВРВОТ collector ' s edition керамички УМЕТНОСТ-Зен Буда ЧАН ДАО Малку Монахот темјан боја керамика УМЕТНОСТ - бизнис подарок

Оригиналниот ВРВОТ collector ' s edition керамички УМЕТНОСТ-Зен Буда ЧАН ДАО Малку Монахот темјан боја керамика УМЕТНОСТ -

Достапност: Залиха
DEN 2280.00
DEN 2399.52


тоа е занаетите, limited edition , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите . малопродажната цена : 168 ДОЛАРИ . сега специјална понуда големина на малку монах : 9 СМ, висина, големина на пиедесталот : 15*12 *6 CM meterial : кинески боја керамички боја : портокал - црвена жолтасин -кафен
Превозот метод
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена .
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . им помогне на следење на пакетот и им понуди на сите наши помош . 4 da веи рен nanyang
4 : Не прифаќаме никакви негативни повратни информации . ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО . и прифаќање на наплата . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.

Параметрите на стоката

Класификација:
Темјан Свеќа
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Материјал:
Керамички
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Апликацијата Област:
дневна соба
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Тип:
Темјан Режач
Приклучок Тип:
NO

Подобро ви се допаѓа

производ детали

Име : Ice попуштат керамички диск темјан режачГолемина : 10cm * 7.2 cmПотекло : Dehua,КинаКористете сценарио0.6

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ве молиме имајте предвид дека купу

Оман Frankincense Mughsayl Frankincense Природни Темјан Од Frankincense Заболување 10g за Арома и МедицинатаТип : Оман темјанПр

Рамо двојна кон ушите, бутане нагоре како висок Капа крилја, така наречен уво, Жу Це Чи му оддава почест...

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Купувачот ќе биде одговорен за так

започнете Цена : $188.00 Цена : $128.00 Цена : $09.00 Цена : $85.00 Цена : $129.00 Цена : $108.00крајотsuiyuansuiyuanchenxiang

Висок Квалитет На Златна Легура LotСреќен Темјан Носителот Exiquisite Резба Сандаловина Папка Свечена Будист

започнетеОвој темјан режачслободен пакување, како што се за пакување, ве молиме, контактирајте ја нашат

Мали темјан можат да носат, доста интересно, но ако не се стави темјан во внатрешноста режач или послужа

За најдобар резултат, заменете ги полињата за стапови, еднаш месечно.Да се интензивира мирис, пак трскат

започнете Цена : $188.00 Цена : $158.00 Цена : $85.00 Цена : $06.00 Цена : $39.90 Цена : $108.00крајотsuiyuansuiyuanchenxiang

Модерен и практичен дизајн; Убав облик и уникатен стил : Особено дизајн за високоодделение луѓе кои сака

Scroll