Новак
50 компјутери/многу 74HC04 74HC04D SN74HC04D СОП-14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic ...

50 компјутери/многу 74HC04 74HC04D SN74HC04D СОП-14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic ...

Достапност: Залиха
DEN 114.00
DEN 142.56


50 компјутери/многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП-14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

Параметрите на стоката

Бренд Име:
YOUBINA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
74HC04D
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Подобро ви се допаѓа

RTL8112 G 8112 G QFN32

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

, LTD добредојдовте на продавница! Pengiriman & penanganan 1 Pengiriman дан penanganan biaya не dapat dikembalikan Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina sur

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

DEN 101.00
106.08

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

RTL8151 EH QFN48

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Заедничката Напон Податоци Тест Зголеми Ефикасноста : 5.0 V за 12 V / 1А ефикасност 86.3% 7.4 V за 12 V / 1А ефикаснос

Scroll