Новак
10pcs Силна Круг Кол 40mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

10pcs Силна Круг Кол 40mm x5mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1773.00
DEN 1947.84


Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Големина : 40mm х5 mm(1mm = 0.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.03937 инчи)
Пакет Содржина : 10pcs Силна Круг Кол 40mm х5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
40mm x5mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина Прсти и други делови од телото м

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Истакнува : Филтер inductor DCDC Конвертор, задави калеми Осветлување и автомобилската Електроника Компјутер

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

1 buc 99.9% Висока Чистота Vanadium Метал V 6.05 g Врежан Елемент Периодична Табела 10мм КоцкаГОЛЕМИНА : 10*10*10ммТЕЖИН

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

Смртта магнет100 PC 7x2mm neodymium магнет 7mm*2mm силна ретки земјата neodymium магнети Nd Fe B постојан круг магнетни 7*2mm x

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр...

Ви благодариме за вашето разбирање.Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здрав

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10...

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2...

1pcs 2g Osmium монистра Os>=99.95%Osmium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти osmium метал се сто

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испра

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр : 2339501Молеку

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

Countersunk Правоаголник Магнет (делумно) , само кликнете на неа, ако треба Countersunk Правоаголник Магнет Димензи

Scroll