Новак
10-11MM СРЕБРЕНА БОЈА ПРИРОДНИ TAHITIAN БИСЕР pendant ЃЕРДАН 18 ААА

10-11MM СРЕБРЕНА БОЈА ПРИРОДНИ TAHITIAN БИСЕР pendant ЃЕРДАН 18 ААА

Достапност: Залиха
DEN 806.40

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Ние appreceate вашата ѕвезда позитивни повратни информации
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме E-mail на нас, Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Канал
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Подобро ви се допаѓа

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности Ние ќе рефундирање на парит

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

политика на враќање : Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена Ние

Scroll