Новак
iJDM Килибар Жолта 44-СМД-3030 7507 PY21W Canbus LED Замена Светилки За BMW F22 F30 F32 2 3 4 Серија Пред се Претвори Сигнал Светла

iJDM Килибар Жолта 44-СМД-3030 7507 PY21W Canbus LED Замена Светилки За BMW F22 F30 F32 2 3 4 Серија Пред се Претвори Сигнал

Достапност: Залиха
DEN 598.00
DEN 671.52

ве молиме бидете сигурни дека сте го купиле на сијалицата од "Kaizen Официјалната Продавница"
Повеќе Demostration Слики:
Компатибилен : оваа точка одговара на следните сијалица приклучоци : BAU15 S 1156 PY PY21 W 2007-2013 BMW E82 1 Серија за пред 2014-up BMW F22 2 Серија за предните и задните 2006-2008 BMW E90 3 Серија за предните и задните 2012-up BMW F30/F31/F34 3 Серија за предните и задните 2014-up BMW F32/F33/F36 4 Серија за задните 2009-up BMW E84 X1 за предните и задните 2010-up BMW F25 X3 за предните и задните 2014-до BMW F26 X4 за предните и задните 2007-2013 BMW E70 Х5 за задните 2008-2013 BMW E71 X6 за задните 2007-2012 Мини R56 Купер за пред Молам само понудата на оваа точка за возилата наведени во овој дел компатибилност листа за возврат сигнал светла. Ние ќе бидеме секогаш тука за вас.
Повеќе Demostration Слики :
Позитивни Повратни информации Продавница со доверба. Оваа висока моќност BAU15 S 7507 LED сијалица има 4 парчиња од 1,5 W секоја висока моќност SAMSUNG Led диоди на врвот со 3x величаат оптичка леќа плус 40 парчиња од 1,5 W секоја висока моќност SAMSUNG Led диоди на страна. ве молиме бидете сигурни дека овој објект база на моделот е иста со оригиналниот халоген сијалица. За некои BMWs имаме тестирани досега имало неколку случаи на 180 степени форумот игли за возврат сигнал и кочница/опашка светла.
Карактеристики : Име на Производ : BAU15 S 7507 PY21 W 1156 PY LED Сијалица LED кол : 44pcs ЛЕР Спецификација : 44 парчиња од 1,5 W Напојува од Страна на SAMSUNG LED чипови Led моќ : 7. Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога и да било.Ако имате било каков проблем во текот на гаранција време,Не двоумете се да не контактирате!Ние ќе ви обезбеди Задоволително Решение! Пред Купување : 1.5 W висока моќност SAMSUNG 3030 LED чип Со 3x оптички проектор објективот на врвот за макс осветлување на производството и перформанси. Answer : ___________________________ Note : Оваа сијалица има 150 степени форумот иглички.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Килибар Жолта
Интерфејс Тип:
BAU15S
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
5W
Име На Модел:
BAU15S 7507 PY21W 1156PY
Објектот Тежина:
530G
Бренд Име:
Kaizen-GT
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
800LM
Состојба:
Нови
Гаранција:
90 Ден
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Производителот Дел Број:
iJDMTOY Висока Моќност 7507 PY21W LED Светилки
Осветленост Дел Број:
Нема Грешка и да Не Хипер Флеш (Canbus) Blinker Светилки
Другиот Дел Број:
F30 F32 E70 E90 E92 E82 E84 F22 F25 R55 R56 Агол
LED чип:
44-СМД-3030 Напојува од страна на SAMSUNG LED
база:
BAU15S 7507 PY21W 1156PY
Другиот Дел Number1:
BMW 1 2 3 4 5 Серија X1 X3 X4 Х5

Подобро ви се допаѓа

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

Спецификација : Одговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век, до 65,000 часаЗ

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царин

1 x 12 V LED Багаж Светилка за Внатрешни работи Купола Светлина Автомобил Трупот Преграда Светло За "ФОЛКСВА

Сите прашања ќе се одговори во рок од 48 часа.Цитирано време на испорака : 8 до 20 работни денаКупувачот тре

HOPSTYLING 2 X 18 SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто дело

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Ако не сте задоволни со купувањето на било к

18 LED Бел Автомобил Камион Полицијата Предупредување за Итни случаи Strobe Светлина Флеш Цртичка Светилка 12

SKTOO За Chrysler 300 C предниот браник агол светилка рефлектор рефлексивни лиценцирање предниот браник се прет

Опис На ПроизводотВе молиме кажете ни која lengh ќе побарате !!!!Автомобил led festoon светлина, c5w 5050 SDM 9 SMDСветил

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

citycarauto задните опашка светилка ЗАДНИТЕ braket светлата на возилото одговара за hilux revo LED Задни Светилка +Коч

Scroll