Новак
Specil понуда! (20pcs/многу) Насмевки, ТОПЛИ продажба тенис вибрации dampeners/тениски рекети /тениски рекет

Specil понуда! (20pcs/многу) Насмевки, ТОПЛИ продажба тенис вибрации dampeners/тениски рекети /тениски рекет

Достапност: Залиха
DEN 479.52


Висок квалитет на силика гел
Ние ќе избрани бои, од страна на случајни поради специјална понуда,ви благодариме

Параметрите на стоката

Додаток Тип:
Други
Бренд Име:
ZARSIA
Број На Модел На:
вибрации dampeners

Подобро ви се допаѓа

Боја : Геометриски моделДолго 110 CM * 2.5 CM * ширина дебели 0.65 MMизбрани боја се меша со сите бои и од страна на

Силиконска Гума Шок Тенис Вибрации Dampener Апсорбер Тенис dampenerМодел : Шок Штит DampenerБоја : жолта, сина, црвен

Висок квалитет на силика гелПроизвод Функција : Инсталиран во тенискиот рекет string,играат топка апсорби

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние ќе рефундирање на В

производ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ТЕНИС STRINGHexaspin twister полиестерДетали : Деа : 1.23 mm(16 колосек)Должина : 200m (660 метр

Имаме добри критики од нашите клиенти низ целиот свет види подолу.

Freee превозот Бадминтон Зафат / тенис overgrips / тенис производНапомена : 1 Ако Цел Износ помалку од 10$ ,ние ќе ј

Freee превозот Бадминтон Зафат / тенис overgrips / тенис производНапомена : ПОВЕЌЕ Од 10$ ,ние ќе ја испрати од epacke

Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.Ние ќе се меша бои за вас, ако не се посебно бар

Scroll