Новак
16*20 50pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

16*20 50pcs Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

Достапност: Залиха
DEN 2002.00
DEN 2534.40


Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Параметрите на стоката

Повод:
Број На Модел На:
16x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs

Подобро ви се допаѓа

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

Лента Свадба Корист кутија Брак Партија Кутии бонбони кутија ласерски сече свадба ви благодариме кутии

2017 топла продажба индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија индиски свадба подарок кутии со

100pcs Симпатична Kraft Хартија Перница Корист Подарок Кутија Свадба Партија КористМатеријал : ХартијаСосто

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо Ново Светло Зелена Drawstring Organza Торбичка Подарок Кес

Супер симпатична Велигден tote од јута вреќа идеален за Велигденски јајца и подароци или Велигденски јај

50 компјутери / многу Креативни Подароци Кутија Бебе Туш Корист Триаголен Пирамида Свадба Фаворизира Бо

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Зелена Organza Накит за Подарок Перница 20x30cm Drawstring Кеси Свадб

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

Димензија : 20*10+6cm, 7.87"x3.93"+2.36" Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоко

Добредојдовте Во Мојата Продавница30x40cm Розова Накит Пакет Drawstring Накит Кеси Големи Drawstring Пошта Organza Кеси

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 9*9*3.5 CMcm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Оддел

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Материјал : Burlap ЈутаГолемина : Прибл 15 x 35cm(6"X13.8inch) грешка во 0.51cm .Боја : Јута,Кафеава,Црвена и повеќеСоодве

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

Големина : За 10x10cm+3cmДизајн : Како на сликата , СамолепилоБоја : како на сликатаКоличина : 100pcs / многусамо з

Напомена : 1 Ве молиме не го одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ако сакате брза испорака ! 2 Ве молиме овозможи 13

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Scroll