Новак
DODO Прстени Со Големи Камења 585 се Зголеми Златна Боја Кристал Bijoux Ангажман Партија Накит Прстен Жените Свадба Bague Femme Подарок KDR12

DODO Прстени Со Големи Камења 585 се Зголеми Златна Боја Кристал Bijoux Ангажман Партија Накит Прстен Жените Свадба Bague Femme

Достапност: Залиха
DEN 95.00
DEN 172.32


Параметрите на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
10мм
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
KDR012
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
-
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Главниот камен големина околу 7*5 мм.Тежината на прстен е околу 2,6 g.Објектот е со нашето име "xuping" за тоа.

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925

Материјал : Природен Бисер ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 15~16mm Дебелина : 5mm Прстен големина : 6.5~6.7

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.и ние ќе брод

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 312 работни дена ( Обезбеди следење на број, се

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна Ние нормално испрати парцели во рок

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон Ние ќе ви вратат или

Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 312days; 2.А

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTR266 т

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржув

Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,нараквица Ср

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Опис : Мода 925 фунта сребрен прстен шупливи Гѓа корејската верзија на Купидон љубов додворување подарок

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена Бој

Scroll