Новак
200 КОМПЈУТЕРИ 105 x 150 MM проѕирен ЈП торба на авто-затворање на пластични кеси проѕирен ЈП торба за пакување кеси Големина 4.13 x 5.91 инчен

200 КОМПЈУТЕРИ 105 x 150 MM проѕирен ЈП торба на авто-затворање на пластични кеси проѕирен ЈП торба за пакување кеси Големина

Достапност: Залиха
DEN 309.00
DEN 309.12


Главните податоци :
100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,
Тип на производ : торба за Пакување
Школка Материјал : PE (Пластика)
Испорака :
(1) Хонгконг Пост воздух mail на светот : околу 15-25 работни дена.
Декларираната Вредност за Царинска :
Со цел да се спречи купувачот(S) од плаќање на екстра за царински давачки, ние ќе го прогласам за производ(и) како'GIFT' со пониска вредност.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.
Топло прашува :
Производ Во Боја :
Ве молиме да ни кажете каква боја на производот(Ите) што го сакате кога ставање на ред, во спротивно ние ќе ја испорача производот (едно парче) по случаен избор или производи (повеќе од едно парче) со разни бои,(стока проток е брз, не мора сите боја имаат инвентар) благодарам. Се надеваме дека ќе може да ни даде "Позитивни Повратни информации" ако не сте задоволни со производот(Ите).со Регистрирани Следење на Број;
(3) времето за Испорака зависи од поштенски процес и други фактори, тоа може да трае до 20-30 работни дена;
(3) Пратката ракување со времето : ние ги испратите објектот да сте во 48hours;
(4) Нормално 99% од пакетите doesnot предизвика било обичај должност, но ако пакетот е избран од страна на вашата земја обичај,купувачот плаќа за тоа.0%
44%
35%
18%
3%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
1. Ви благодариме!
(3) покрај тоа,можеме да го прифатиме OEM наредби од клиентите дизајни или брендови. Ви благодариме.5%
Наплата
Гаранција :
(1) Ние ќе го замени било неисправни производи, ако тоа е оштетена пред нејзиното примени;
(2) Враќање поштарина и осигурување задолжен се неповратни;
(3) За размена поради купување на погрешен производ, купувачот ќе плати такси превозот;
Контакт со НАС на :
(1) Ако имате било каков проблем во врска објект, контактирајте со нас пред наддавање.

Параметрите на стоката

Повод:
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P105.150

Подобро ви се допаѓа

Супер симпатична Велигден tote од јута вреќа идеален за Велигденски јајца и подароци или Велигденски јај

100pcs Симпатична Kraft Хартија Перница Корист Подарок Кутија Свадба Партија КористМатеријал : ХартијаСосто

Големина : За 10x10cm+3cmДизајн : Како на сликата , СамолепилоБоја : како на сликатаКоличина : 100pcs / многусамо з

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо Organza Торба 20x30cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво

2017 топла продажба индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија индиски свадба подарок кутии со

Ве молиме проверете ја големината јасно на производот , јас не би сакал да видам лош повратни информации

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Димензија : 20*10+6cm, 7.87"x3.93"+2.36" Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоко

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

50 компјутери / многу Креативни Подароци Кутија Бебе Туш Корист Триаголен Пирамида Свадба Фаворизира Бо

2017 слободни логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија љубов птица слободни лента сва

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Материјал : ЈутаГолемина : Прибл.15 x 35cm / 6x13.8inchБоја : Беж, Кафеава, ЦрвенаКапацитет : 750ml ВиноГроздобер burlap

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци ПОВРАТНИ информации : 1.Од безбедносни причини, Ние

состојба : 100% нови и врвен квалитет Материјал : не ткиво ткаенина околу големина : види подолу слик

Scroll