Новак
Cawanerl Автомобил Сонцето Снег Дожд Отпорни Покрие Анти УВ Нула Сонцето Сенка За Jeep Wrangler 4-Вратата

Cawanerl Автомобил Сонцето Снег Дожд Отпорни Покрие Анти УВ Нула Сонцето Сенка За Jeep Wrangler 4-Вратата

Достапност: Залиха
DEN 1638.00
DEN 1799.52

Функција : -Се Вклопи / За Jeep Wrangler 4-Врата -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Висина:
1.75m
Објектот Должина:
5.1m
Бренд Име:
cawanerl
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Ширина:
2m
Година:
Универзална
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Автомобил Направи:
За Jeep Wrangler 4-Вратата

Подобро ви се допаѓа

Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита Добра заштита против ве

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Функција : Се Вклопи / За Citroen CTriomphe 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранци

Руската клиентите би можеле да избор избави од руски Шпанија , португалија ,франција ,германија, италија

Функција : Се Вклопи / За Mini Countryman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранциј

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Функција : Се Вклопи / За Алфа Ромео 166 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гара

Обичај посебен автомобил покритие за Toyota Priusдетали за производот :

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Автомобил Покритие; Боја : Сребро Тон; Ма

Функција : Се Вклопи / За Ауди S5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило Се задржи автомобил кулер внатре намалу

Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено нив

75 M Автомобилски Додатоци За Автомобил НегаОбјектот Информации : 1.C : Предмети обично ќе биде предаден во

Функција : Се Вклопи / За Jeep Grand Cherokee 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1..

Облечи вашиот автомобил во совршена големина на облека!Опис : 1 Двојно stitched, двострано може да се користи

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлин

Големина : 13" / 14" / 15" / 16" / 17" (Инч) Одличен дизајн со еластична Водоотпорен, dustproof, и антикорозија за заш

0 L 4951 CC 302 Cu V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustang 2017 Eco Boost Премиум Купе 2Врата 2 V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Ford Mustan

Се вклопуваат Во Отворено сончање Топлина Заштита Dustproof АнтиУВ Отпорно на Гребење за "Шкода" Fabia Octavia Врв

Сите DERMAY бренд обезбеди висок квалитет на производите .Материјал Наука : СТП КОЖА, Магнет, Пластични кук

Совети : Нашата Покрива Само Одговара За Стандард Велосипед, Не Вклучувајќи Страна Кутија, Багаж Кутија

Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере Ние искрено се надеваме дека ќе може да

Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање .Пред да се врати било обј

Scroll