Новак
F16340-C Алуминиумски Мотор Велосипедизам Шлем Продолжување Рака Планината со Шлем Фиксна Планината и Завртки Орев за GoPro Херој 4 3 2 1

F16340-C Алуминиумски Мотор Велосипедизам Шлем Продолжување Рака Планината со Шлем Фиксна Планината и Завртки Орев за GoPro Херој

Достапност: Залиха
DEN 762.72

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за совети и цитати. F16340-В Црни Алуминиумски Мотор Велосипедизам Шлем Продолжување Рака Планината со Шлем Фиксна Планината и Завртки Орев за Go Pro Херој 4 3 2 1 SJ6000 SJ4000 Боја : Црна
Ве молиме Имајте на ум : Овој производ може да биде малку тешко да се инсталира за прв usuage, особено за intalling на нови станбени случај. Ова е затоа што тоа ќе приложите цврсто на вашиот камера, што е повеќе од сигурно и безбедно, ве молиме да се разбере.
Краток Опис :
Овој производ е специјално дизајниран за selfie љубовници, особено за оние мотоциклизам ентузијасти. Со помош на овој производ, можете лесно може да се фати на сценографијата, додека сте возење. Фати моменти кои се важни!
Карактеристики На Производот :
1) 100% Сосема Нов
2) Направен од висок квалитет на алуминиум, трајни и здрав
3) Attachable да шлем планината (НЕ се вклучени), погодно за снимање на видео
3) Совршен агол дизајн
4) за 180 степени прилагодливи за подобро selfie искуство
5) Компатибилен со Go Pro Херој 2 3 3+ Камера
Продолжување Рака Само, на Go Pro Камера, Домување Случај и Палецот Завртка во слики погоре НЕ се вклучени
Пакет Се Вклучени :
Алуминиум Продолжување Рака x 1
Шлем Алуминиум Фиксна Планината X1
Алуминиум Завртки Орев X1

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
F16340-В
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
МАСТИ МАЧКА
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Видео Камерата
Пакет:
No

Подобро ви се допаѓа

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedli

За производот1 Сосема нов, одличен квалитет и точна тежина.2 Издржлив и лесен.3 Лесен за употреба и инстал

Карактеристики : Премиум квалитет трајни производПреносни и флексибилни, идеален за надворешна употре

com / supplierfm / wholesaleproducts / 231420818productlist.купувачот треба да се понудиАко купувачот се уште не можат да добијат п

Плаќање на горенаведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или

Универзален дизајн 3нога поддршка стојат која поддржува било monopod, топката главата со 3 / 8" завртка заедн

Напомена : Нашиот бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Парцела , и ние, исто така, може да брод од Fed Ex, DHL ,

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

XILETU Професионални Алуминиум Луксузни Карбонски Влакна Tripod Комплет со 33mm Макс Дијаметар на Цевка / 20 кг

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора

Опис : ги Приложите вашите Go Pro камера за да handlebars, seatposts, ски столбови и повеќе Се вклопува 0.75" да 1.4" (1.9 см

Најдобар tripod е еден можете да го земете со вас.Me FOTO Tripods ви помогне да се ослободи вашиот фотографски кре

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Производ дијаметарМодел : Кула MTT604 A БЕЗ ГЛАВАМатеријал : Алуминиум ЛегураЦевка со Дијаметар : 20mm / 16mmЦев

Наслов : Уникатен Дизајн 1 / 4" завртка Заградата Адаптер Клип за 54mm102mm ТелефонПланината вашиот паметен те

1 / 4" М за да 3 / 8" М Завртка АдаптерВе молиме ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас п

Спецификација За ПроизводБренд : SIRUIТип на производ : Професионална камера tripod без главаТопката главата

Meinuoke Лаптоп Клип е вреден нова алатка која ја подобрува работа и продуктивноста за студенти и професион

1x На Jam Music планината(Камерата не е вклучена)1.Тоа може да се направи во три различни должини и 360 ° ротирач

Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира Овие трошоци не се вклучени во про

Оваа топка глави може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.7 Dcm, Тежина

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База з

Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на с

Висина : 1020mm Мин Сакате : ви вратат во однос пари или ја да ви Повратни информации : Ние би сакале да добие

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса

Карактеристики : 1 Ова е флеш носителот со топката главата пролет се стега 2 Миниглава може да ротира 360 с

OEM пресврт заклучување вшмукување чаша база, двоен приклучок систем и универзална пролет натоварени XЗа

Спецификација : Материјал : Алуминиумски + Пластика Интерфејс : Адаптер за Монтирање за Go Pro Камера & 1 / 4" З

Scroll