Новак
ЕЕ поддршка 10Pcs 12V 10W Бела LED Автомобил Eagle Eye Дење Работи Светла светилки drl Задните Светла Авто Опашка Светилки Автомобил-детектор XY01

ЕЕ поддршка 10Pcs 12V 10W Бела LED Автомобил Eagle Eye Дење Работи Светла светилки drl Задните Светла Авто Опашка Светилки Автомобил-детектор

Достапност: Залиха
DEN 562.00
DEN 604.32


Се справи со сет со нега. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил Марка:
Универзална
Напон:
12V
Wattage:
10W
Led Чип Производител:
Кри
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Автомобил модел:
Универзална
Температура На Боја:
8000k

Подобро ви се допаѓа

Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бар

71 инченПакет Се Вклучени : H8 / H11 Универзална 140 W ЛЕР Светилки СијалицаFreeshipping од Кина пост воздух пошта ќе

Висока брзина на исклучување на вентилаторот (12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапкаП

2x H4 H7 H8 H11 9005 9006 40 W КРИ LED Чипови Сијалица Дење Работи Светлина 6000 K Белата Автомобил за Магла светилки drl С

Предност Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искуство од сите индустриј

Пред да се плати,треба да ја прочитате на јасни во врска со нашата моќ и Luminums,и бидете сигурни дека вашио

Моден 2 PC Супер Светло H7 5630 SMD 33LED 12 V Бела Авто Автомобил Магла Возење Светлина, Крушка Светилка Опис на Пр

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 B7 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 MK6 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Г

Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) : 1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба п

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето сопријави

75 A Излезна моќност : 30 W Прозрачна флукс : 1600 LM Водоотпорен : IP67 Боја температура : 5500k Материјал : Алуминиу

Тоа е многу ниска цена Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да

Пакетот Вклучува : 2 x H8 H11 Cree XTE Led СветилкиПлаќање : 1>.Тоа е многу ниска цена.Ние брод на сите наредби како ?

Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бар

H8 40 W Агол Очи Led Грешка Слободни Магла Светла За БМВ Х5 E70 X6 E71 E60 E90 E91 E92 M3 1 СетОпис : 1.Материјал : LED2.Боја : With

Тоа е време да Се Ослободи Од Халоген фарови!Колку енергија се троши, но помалку лумен произведени?Се гр

Влезен напон бес : DC12 V Оценет напон : 13.5 V Max.започнете напон : 23kv Текст на струјата : 3.2 Една+ / 5% Излезна моќ

Функција 1,Оваа камера има fisheye леќа 2,Оваа камера обезбеди двонасочна аудио функција .и поддршка 128 Gb МАК

Размена на инстант Startup Напон : ≥23 KV AC.3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена

2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена п

Ние прифаќаме Alipay2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќа

9005 HB3 100 W LED Светилки за во Автомобил Магла Светлина Возење Светилка светилки drl Ден Runnight Светлина Автомо

Нови DC 12 V КРИЕШЕ bixenon лансирање криеше светилки Автомобил Посветен сијалица проектор леќа светилки 35 W Xe

Ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка Вие не треба да ја полн

Имаме силни R&D капацитет, ние имаме повеќе од 6 години производство искуство во автоматско осветлување п

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Напојување : 24 V P45t 100 / 90 W Јасно Серија Температура на бојата : 3200 K Модел : H4 Исто така с

Гаранција&Враќање : 1>.Воздухот mail : Генерално, 715 работни денови на светот Изградена во CanBзамени систем в

Scroll