Новак
Зима жените без ракави Утро слава вест фустан мајка и деца девојка облека мајка ќерка надворешниот фустан семејство појавување на облека

Зима жените без ракави Утро слава вест фустан мајка и деца девојка облека мајка ќерка надворешниот фустан семејство појавување

Достапност: Залиха
DEN 2396.00
DEN 3072.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Елемент : лабава-линија форма без ракави зимски стил со цветни печати и mink коса јака партија фустани , еден-парче сет здолништа , тенок sundress
Боја : црвена со утринска слава цветни печатење
Големина на : ( ( Нашите фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
( бебе големина ве молиме следете ги бебе тело должина за да изберете големина, мајка стил ве молиме следете мајка градите / обем на половината големина за да изберете големина )
Материјал : 100% полиестер флорални згусне ткаенина со сомот поставата / памук поставата
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии ракави партија облечи , посебно плус големи големина
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
Посебна Забелешка : здолниште не препорачуваме машина за миење, по можност рака мие, ткаенина е лесно да се кука свила, миење и обично носат мора да се обрне внимание.
Сликите се земени од продавницата на сопственикот . без специјална модификација, не-професионалци, боја следат вистинскиот облека, ви благодариме за љубезно разбирање.
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S 155CM ADULT, M 160CM ADULT, L 165CM ADULT, XL 170CM ADULT, XXL 175CM ADULT, XXXL 180CM ADULT, 66CM BABY GIRL, 73CM BABY GIRL, 80CM BABY GIRL, 90CM BABY GIRL, 100CM BABY GIRL, 110CM BABY GIRL, 120CM KIDS GIRL, 130CM KIDS GIRL, 140CM KIDS GIRL, 150CM KIDS GIRL, 155CM KIDS GIRL, 160CM KIDS GIRL
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ChildhoodDays
Материјал:
Полиестер
боја:
црвено со утринска слава цветни печатење
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T 11T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mom
Материјал:
100% полиестер дебели цветни печатење на ткаенина со памук linning
Шема:
цветни печати жакард ткаенина Ракави А-линија директно се Облекуваат
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
директно без ракави со mink коса јака голем плус флорални emb фустан

Подобро ви се допаѓа

Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни ос

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВ

ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе

Превозот : 1.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Како светлосни ефекти, објекти м

Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние нудиме Висок квали

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и висо

2016 година Babybabies Fasion Есен Девојки Деца&Мајки Ленти Фустан со Голема Џеб, Мајка и ќерка се опремени Фустан

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување /

1 Парче Мода Семејство Појавување на Облека Срце облик на Тмаица 12 Clors За корејски семејство облека мајк

MANHAGU Бренд 1 парче Семејно стебло Појавување на облека Лето Кратки ракави Тмаица Појавување на Семејств

5 3 T 90105 4 T / 110 45 / 68 26 4 T 105115 6 T / 120 48 / 72 27 6 T, 115125 8 T / 130 51 / 76 28 8 T 125135 10 T / 140 54 / 76 30 10 T 135145 12 T / 150 56 / 84 34 12 T 145155 /

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS,

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : големи лабава pleated долги ракави фустани се зг

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

Scroll