Новак
50 компјутери 27x70x14 mm Стаклени Шишиња Со Црна Завртка Пластична Капа за DIY 25 ml Тегли Контејнери Нови Пристигнување

50 компјутери 27x70x14 mm Стаклени Шишиња Со Црна Завртка Пластична Капа за DIY 25 ml Тегли Контејнери Нови Пристигнување

Достапност: Залиха
DEN 2399.52

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиенти оставија лош впечаток. За Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPS-от Изразат Saver-от,DHL,Fedex IP,UPS-от Препорачана(Потреба За 8-10 дена),EMS(Потреба За 10-15days),Но Тие треба да носат некои од такси.4 mm) Големина : 27 X70 X14 mm
Тежина : 25 г по парче
Количина : 50 парчиња по торба
Боја : Јасно Транспарентен
Јачина на звук : 25 ml
Answer : ___________________________ Note : 1. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Со почит!.ви благодарам многу ! И ако имате било незадоволство,ве молиме контактирајте со нас љубезно и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги .
За Превозот 1.Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
За НАС, Ние сме нов тим, иако ние само се приклучи ова семејство Ali Express наскоро, но ние сме убедени дека, со ваша помош и насоки, ние може да се направи голем напредок! Затоа што ние сме биле почитување на "прв клиент, подобро" филозофија за да се обезбеди најдобар квалитет на услуга на секој клиент.

Параметрите на стоката

Стил:
Тренди
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно транспарентен
Големина:
27x70x14 mm
Капацитет:
25 ml
Карактеристики:
Мали стаклени шишиња со црна пластична капа
Употреба:
Декоративен Занает/ Подароци/чување шишиња
Место на Потекло:
Yiwu Кина
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

стакло шишенцето големина : 25*15mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни ф

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPSот Изразат Saverот,DHL,Fedex IP,UPSот Препо

стакло шишенцето големина : 15*15mm500pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

стакло шишенцето големина : 25*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

стакло шишенцето големина : 38*25mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Па ако

стакло шишенцето големина : 20*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Обично тоа ќе се земе 1025 работни дена да пристигнат.И тогаш ние го стори истото за вас...

стакло шишенцето големина : 20*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Количина : 100 парчиња по торба големина : 14*19mm Добредојдовте на нашата продавница :

Со почит! Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја ваш

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 16*11 милиметри Кол : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да бид

Scroll