Новак
Вистински Розова Кожа 4mm Шарм Хривнија монистра Синџир Шарм DIY Нараквици Одговара Метални Легури Стакло Европската Голема Дупка Монистра Подарок

Вистински Розова Кожа 4mm Шарм Хривнија монистра Синџир Шарм DIY Нараквици Одговара Метални Легури Стакло Европската Голема Дупка

Достапност: Залиха
DEN 114.00
DEN 142.08


П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да ја видите
пратката staus на соодветниот веб-сајт.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Australi
Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние го прифаќаме следниве paymet методи : кредитна картичка;moneybookers; T/T, western union.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.

Параметрите на стоката

Метална боја:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AODUOLA
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
16cm-23cm
античкиот злато синџир:
кожа хривнија
Нараквици:
хривнија
Златни Нараквици:
Антички Сребрен Нараквици
хривнија за шарм:
шарм
Шарм:
кожа синџир
дебел златен ланец:
златен синџир мажи
машки злато синџир :
нараквици за жени
долго Нараквици:
Телото Синџир
нараквици за жени:
Нараквици & Алки
Должина:
16-23CM

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

STERLING SILVER МОНИСТРА ВОСОК ХРИВНИЈАLotМан Рака catenary восок линија ткаење 925 сребрен нараквица со мажи / жени х

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Тогаш едноставно следете ги инструкц

сад $ 1.6 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 3.38 / Парчесад $ 3.33 / ПарчеПарче Парчесад $ 3.32 / Парчесад $

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!【Спецификација на производот】Дол

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" Тоа с

На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Антички сребрен Кв

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!над $200, слободни DHL / Федекс / EMS превозотнашите минимум цел е $10,ако ва

2016 година Мода Алка Неколку Накит Жените Монистра Ресни Хривнија 4mm Розово Злато Позлатен Монистра Сина

Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по па

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Розова Боја Тежина 11.8 Грама (Опал & Сребрена) Н

99 / многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли При

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Кубни циркони 3*5 мм Главниот Сина Боја Тежина 9 Грама (циркони & зл

Цртан филм OHANA Шарм Хривнија Симпатична Ohana Пријателство Lilo Бод Тема Алка&Хривнија Kawaii Семејство Wristlet Же

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува...

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа

Нови Бохемија Модел Различни Монистра и Плетенка јаже Мешавина на Жените DIY Openable Locket Етерично Масло Diffuse

Scroll