Новак
6pcs/set Ratary леќата складирање зачин шише рек кујна сол и црн пипер cruet condiment поставите condimento контејнери за зачини

6pcs/set Ratary леќата складирање зачин шише рек кујна сол и црн пипер cruet condiment поставите condimento контејнери за зачини

Достапност: Залиха
DEN 1728.00


Моден 6pcs/set ratary леќата складирање зачин шише рек-сол и црн пипер cruet condiment поставите condimentos контејнери за зачини за готвење алатки
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
1.Бренд нови 6 Pcs стаклени шишиња Cruet Condiment Кутија Сет
безбедно да се користи
2.Дното со кука дизајн, направи condiment кутија се држиме до зачин рек цврсто
Транспарентен капак нудат лесно гледање
3.Доаѓа со зачин багажник
4.Идеален за зачин, сол, бибер, чај, итн
5.Мора да објект за кујна во нашиот современ живот
Пакувањето на производот :
6 x Condiment Кутија
1 x Зачин багажник
Ве молиме внимателно да го прочитате описот на производот големина и модел, а потоа го стави на ред, ви благодарам.


Параметрите на стоката

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Функција:
Еко-Пријателски
Број на Парчиња:
6
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
MQCF-102
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Стакло
Тежина:
1200g
Употреба:
сол сад
Име:
кујнски прибор
Број На Модел На:
кујнски алатки
Наслов:
Готвење Алатка Поставува
Обликот:
леќата складирање
Функција:
сол, зачин и црн пипер
Производ 1:
сол shaker
Производот:
condiment сет
Производот Категорија:
Леќата Алатки

Подобро ви се допаѓа

Детали за производот : Боја : како на сликата шоуМатеријал : СиликонГолемина На (Приближно) : S 9.5 cm x 9.5 cm x 1pc

Боја : Исто како на сликаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликНож : 22cmВилушка : 20.3 cmЛажица : 20.3 cm1 : за Германија к

10 Компјутери Set Лажица Црна Пластика Мерка Лажици Прибор за јадење Десерт Печење Кујнски Алатки J2 Y Опис

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 100% храна одделение ФДУ&SGS,хигиена, безбедност,направени

Име : Sillicon храната садГолемина : 24 x 20 x 9.5 cmMaterail : hight квалитет silliconБоја : зеленаИспорака : 1 lot = 1 buc.

Посебна запечатување само треба да се стави торбата во злато треска, не повеќе од Црното Море sliver (повеќ

Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме направете го тоасигурни дека вашата адреса за е точно.)

Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.Ако објекто

Карактеристики : * Секој од овие прибор има јамка за бесење лесно складирање Погоден за микробранови, фу

Две Функции не ' Рѓосувачки Челик Корисна Прирачник Кујна Тестенини Глупак Создателот Шпагети Притисне

Нерѓосувачки челик складирање капак печат овошје шишиња чај, кафе, млеко складирање Кујнски алатки за с

Спецификации : Дијаметар : 34cmВкупна должина : 60cmВисина : 10cmНето тежина : 8.5 килограмиГас : ЛПГ10pcs трговија

Технички податоци : Масло Потрошувачка : 35 L / H Излезна Моќност : 35.559 KW Max.Излезна Топлина : 20,00050,000 Kcal / H (80,000

Scroll