Новак
LONMMY М-4XL Самоубиец јакна мажите Памук мулти-џеб jaqueta Windbreaker јакна мажите воената стил militar 2018 Есен пролет

LONMMY М-4XL Самоубиец јакна мажите Памук мулти-џеб jaqueta Windbreaker јакна мажите воената стил militar 2018 Есен пролет

Достапност: Залиха
DEN 2201.00
DEN 2589.60

ако имате било какви прашања откако ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте со нас да ни навремено, Ние ќе се обидеме да се направи најдобро!ви благодариме!
Време на испорака :
Ние се сугерираше дека го изберат DHL/EMS/Федекс;
Ако вие сте многу итно!
Кина пост парцела превозот брзина не е стабилна, ве молиме да ни ги прости!!!
Ве молиме погледнете го табела големина, кога ќе нарачате!
1 инч = 2.не САД/Европски стандардна Големина,па ве молиме да се купи поголем 1-2 големини кога ќе нарачате.Затоа што на снимањето, бојата ќе биде отстапување, ве молиме да се разбере! Поради компјутер на екранот, боја отстапување, ве молиме да се разбере! Производ во боја во вид на стандард!!!!! Ако не ја прифатите, ве молиме да се откажат да се одржи редот!
Бизнис соработка :
8. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации, Екранот за нас,Следна цел,ние ќе ви даде 5% попуст попуст!
2.Сите димензии се во табела големина,pls дозволете податоци грешка : +3cm -3cm.39 инчи
Совет : Бидејќи за грешка при мерење генерирани ,pls дозволете податоци грешка : +3cm -3cm.Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви даде добра цена и Висок квалитет!
9.
Азија големина
(Се однесува височина)
(Се однесува на тежината) НИ големина
(Се однесува САД/Eur) Долга облека
(CM) Биста
(CM) ширина Рамо
(CM) Должина на Ракав
(CM) M (38)
(H165-170 CM)
(W47-60 KG) 72 120 45 60 L (39)
(H170-175 CM)
(W60-67 KG) XS 74 124 47 62 XL (40)
(H170-180 CM)
(W67-75kg) S 76 126 49 63 2 XL (41)
(H175-185 CM)
(W75-85 KG) M 78 128 51 64 3 XL (42)
(H175-185 CM)
(W85-90 KG) L 80 130 53 65 4 XL (43)
(H180-190 CM)
(W90-100 KG) XL 132 82 66 54
.ние нудиме пад на превозот, Не остави никакви информации внатре во пакетот.com/store/904157) на вашиот Facebook,Twitter ,My Space,Скопје,VK,Екранот за нас,Следна цел ,ние ќе ви даде 5% попуст попуст!
Големина карактеристики :
3.

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
LONMMY
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
F961511
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express Ако не можете да ја

99 ДОЛАРИ100% Полиестер Мажите е Водоотпорен Outerwear Едноставна Боја Тенок Одговара Худ Јакна Функција : Ови

Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса само, па ве молиме да ја Потврдите вашата е дост

LKBEST 2018 Пролет Мажите Самоубиец Јакна Воздушни Сили Пилот Јакна Мажите Значка Воена Јакна, Плус Големина

Сите големина детали се 13cm толеранција Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина,

Големина ( cm)ДолжинаГрадите(биста)ПоловинатаРамоДолжина на ракавМанжетнатаАрм холПолитеМ70112Широк73L73118

Здраво, ова е најновиот стил машки костими јакна, со висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сце

60 / парче парче (не може да се изјасни како подарок поради кина сопствена куќа) 6101258742021762 Пролет Јакни пар

Подготовка време : ние треба 25 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите многу нарачк

Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да

Внимание,ова е Азија големина ,pls одберете 12 големина поголем од вообичаеното !!!

Scroll