Новак
убава розова круг школка шарм симулирани-бисер монистра diy топла продажба ѓердан накит одлуки 36 инчи MY4655

убава розова круг школка шарм симулирани-бисер монистра diy топла продажба ѓердан накит одлуки 36 инчи MY4655

Достапност: Залиха
DEN 309.00
DEN 412.32

ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.5 инчи во мерењето.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MY4655
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Стил:
Чешка
Материјал:
Никој
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот пр

Ние само нудиме врвен квалитет на накит3 Три Животната Средина Позлатен5.Чекор 1 .Чекор 2 Предмети обложе

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задр

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба про

Превозот И Ракувањето Со : Нормално време на испорака е околу 1530 работни дена За да се добие превозот поп

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! УСД $ 8.Ви благодарам мн

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Африкански Монистра Накит Поставите 2018 Нигериската Свадба Ѓердан Ear

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : 925 Sterling Silver Природни Зголеми Кварц Накит Сетови【Главниот Камен】 : Срце Облик Пр

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Г

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, наракв

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Наши

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Наши

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Боја

Превозот И Ракувањето Со : Нормално време на испорака е околу 1530 работни дена За да се добие превозот поп

Scroll